Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy ameddig nagyon sok országban a melegfelvonulást fiesztának tekintik az emberek, kevés ellentüntetővel, addig Magyarországon rendszeres a verekedés, és hatalmas rendőri felügyelet kell?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, én betiltatnám a felvonulást, a szexualitás mindenki magánügye kellene, hogy legyen, nem értek egyet ennek a felvonulásnak a szerepével. Ellenben engem nem zavar, nem érzek késztetést, hogy kimenjek üvöltözni hogy mocskos b*zik, vagy nekiálljak verekedni. Hallottam róla, hogy minden országban van melegfelvonulás, és az országok nagyrészében ez általában nyugodt, vagy csak kisebb fennakadások keretében történik. Akkor itt Magyarországon miért van ez a hatalmas, kényszeres gyűlölet?
2013. júl. 7. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek a magyarok. Nem csak az ellentüntetők, de a felvonulók is.
2013. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, ezért is írtam, egyik félt sem akarom védeni. Csak számomra olyan furcsa, hogy máshol ha az embert érdekli ez az egész tüntetés, elmegy, és valamilyen furcsa módon bulinak, rendezvénynek tekinti az egészet, ha pedig nem érdekli, akkor úgy is tesz, nem megy el, nem nézi a tévében, és otthon szitkozódik, vagy a neten, stb.. De hogy a nemtetszését úgy mutassa ki hogy képes órákon át üvöltözni, meg verekedni, hát..
2013. júl. 7. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

más az erkölcsi felfogásunk


talán mert kisebbek vagyunk

pl a gazdaságilag fejlettebb nagyobb államokban egymás hegyén vannak p a bordéházak is, az utcán nem lehet végigmenni úgy, hogy egy csajtól ne kérdezzék meg minimum hárman merre tart, honnan jött, ha meg leül egyedül egy parkba akkor aztán végképp ki van téve minden jöttmentnek.


szóval más államokban a szexualitás egyenlő azzal, hogy mindent szabad, minden természetes, minden nő megvehető még ha nem is teljes egészében nő az a nő,akkor is mi van? semmi.

2013. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!