Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak jó blogger közösségek?

Vannak jó blogger közösségek?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem nagyon vagyok nagy blogger, és a tetejében még "történetes " blogot is írok, úgyhogy értitek.Viszont szívesen beszélgetnék kezdő és régi bloggerekkel is egyaránt, de nincs egy jó fb csoport se, mást meg nem nagyon találtam.

2015. júl. 13. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg jól azokat a blogokat, amiket olvasol, mert lehet, hogy az írójuknak van fb-csoportja (ezek legtöbbször zárt csoportok). Hasonló cipőben járok, mint te. Amúgy a Merengős, Imagine-os írókkal is beszélgethetsz, ők biztosan tudnak ajánlani "helyeket". :) Ha gondolod, privátban tudok neked küldeni egy linket.
2015. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) És igen , kérnék linkeket is :3
2015. júl. 24. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A [link] oldalnak van facebookja és tumblis askja, ezeknek a linkjei:

[link]

[link]

(egyébként a jobb oldali szövegdoboz alján találod meg az elérhetőségeket)


És azt tudom neked ajánlani, hogy jelentkezz kihívásokra, versenyekre. Mármint ne az ilyen "legszebb blog", "legegyedibb design" nevezetűekre, hanem nézz szét itt:

[link]

(Hírverő)


Én a Hobbit kihíváson vettem részt, és ott spec. volt a "versenyzőknek" egy külön csoport, ahol beszélgethettünk. Másik lehetőség a

[link]

Merifórum, ahol bármelyik topichoz hozzászólhatsz.



Amúgy sok ilyen csoport van, csak zártak, és lehetetlen megtalálni őket, hacsak a tagok nem ajánlják fel neked a lehetőséget, hogy beléphess. Épp mostanában volt az egyik blogos csoportban, hogy "beszélgetőpartner"-felvételt hirdettek, de a hely betelt, szóval... passz :/ Többet én sem tudok. Bár a Blogok áradata facebook-csoportban barátságosak az emberek, és zajlik is az élet, nem úgy, mint a többi 1000+ tagos csoportban.

Szerintem oda lenne érdemes felnézned.


Valamint ha kritikát kérsz valakitől, azzal is e-mailben kell felvenned a kapcsolatot, és így vele is tudsz beszélgetni ezekről.


De a bloody romantic askját tényleg csak ajánlani tudom, az író nagyon kedves, és minden kérdésre szívesen válaszol.


Rosa

2015. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!