Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek tetszene egy ilyen...

Nektek tetszene egy ilyen történet?

Figyelt kérdés

Elegem van a sok tucat blogból,ezért is próbálnék írni valami mást.

Az alaptéma átlagosnak tűnhet: balettiskolában játszódik.

Még egy kicsit kacifántos az elképzelésem,de már vannak ötletek. A lényeg az lenne,hogy semmi sem az aminek látszik,ahogy a történet is tűnhet átlagosnak az sem az.

A főszereplő lány alapból beteg lenne,túlságosan maximalista karaktert képzeltem el,aki magasra helyezi a lécet így saját magát őrli fel szép lassan. A szerelmi szál sem lenne szokásos-mellesleg nem is arra helyezném a hangsúlyt-mivel a lány nála jóval idősebb férfiba szeretne bele és nem a szokásos tini szerelem alakulna ki.

Na és a történet lényege az lenne,hogy a főszereplőnk milyen jellemváltozáson megy keresztül,a saját teljesíteni vágyó kényszere hogyan megy az agyára,illetve valami "krimi" félét is fűznék bele,de azt most nem akarom elmondani.

Tudom elég zsúfoltnak tűnik így,még nincs kidolgozva és bizonytalan is vagyok,szóval örömmel várom a tanácsaitokat:)



2015. máj. 3. 11:28
 1/4 anonim válasza:
Black Swan...
2015. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem tetszik, bár eléggé koppintós szaga van.Mar kismillio hasonlot olvastam, csak nem epp balettosat. Meg csomo filmbe/konyvbe beleraknak egy ilyen "gonoszt" aki a vegere jo lesz.

Szerintem mar nem lehet olyat irni ami egyedi lenne... annyi konyv van a vilagon!

2015. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik, szóval ha kész lesz, akkor szívesen elolvasnám :)
2015. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Guminyuszmusz válasza:
Tök király!!❤
2015. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!