Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan van, miből telik a...

Honnan van, miből telik a cigányoknak?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk, nagyon sok cigány származású szegény, gettókban él, vagy tanulatlansága miatt nincs rendes munkalehetősége. Mégis az én kerületemben párat ismerek látásból, és tudom, hogyha dolgozik is, biztos nem kap több százezret.

Mégis ilyen-olyan ÚJ (vagy alig használt) és DRÁGA autókkal szoktam párat látni. Képeken jó cuccokban, néha drága piákkal mutatkoznak... Nem tudom megérteni, honnan és/vagy miből van nekik ennyi, hogy erre futja?

Sok dolgos magyar ember ha két évig spórol örül ha van egy 10 éves használt autója, esetleg telik egy drágább italra néha...

Semmi ellenségeskedés, csak kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre, gondolataitokra!


2015. júl. 15. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
uzsorázás, kerítés, orgazdaság
2015. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hitel
2015. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
segélyke, rablás, lopás, csalás, gyilkosság
2015. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg okossáágokbul. Csencselnek egymás közt, guberált bútorokkal, vassal, stb. üzletelnek, akár egymás közt is. Teherautóról leesett cuccokat árulják az aluljárókban, sírnak egy nagyot a szociális osztályon, stb.

Évszázadok óta ebből élnek, hidd el, értenek hozzá. (Tisztelet a kivételnek.)

2015. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanabból, mint a többinek. A lopástól a profi befektetésen és üzletelésen át a még profibb termelésből.
2015. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
74%

A legtöbbjüknek akiket látsz a f.a.s.zszbukon pózólni, negy pénzekkel, meg autókkal azoknak nagy része k.u.r.v.@t futtat, nálunk is sok van erre felé, ugymondják kimennek kűlföldre "dolgozni"


Meg ezeknek megnézed az ismerőseit, tele Van k.u.r.v.@.k.kkal akik ugyancsak Köteg € pózólnak.


A másik fele meg a drog,

Még háttérnek ott van a vasazás, fémezés,

És Jövedelm potlásként némi kis öregezés,rablás, és a többi..gyerekcsíny.


eldöntik még gyerekorukban, hogy melyik mesterséget szeretnék űzni,

Persze a szülök beleeggyezésével, Vagy esetleg átveszik a családi vállalkozást.

Termeszetesen a körzeti rendőr ajánlásával,és a helyi RFK áldásával.

2015. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ismeritek a ló vakat na soknak abbolvan én ismerek egy cigány családott dolgoznak nem lopnak és nem gyilkolnak csak van érzékűk az űzleteléshez és nem vasaznak ló vakkal és kocsikal űzletelnek amit a interneten nézneki persze használtan megveszik vagy elcserélik
2015. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Patkós Mónika válasza:
Tiszta gáz így elhordani a romákat!Aki nem roma? Köztük is sok van aki lop öl,csal tele van a híradó velük is úgyhogy nincs kivétel!Sok romának honnan van pénze a legtöbb zenész játszik énekel itt ott amott !! Onnan van pénz sok roma tehetséges a cigány zenékben!! Legtöbbnek ebből van pénze párom is cigány élünk tisztességesen eltart engem és kislányunkat robotol ránk!! Nem értem mi ez a kivételezés cigány vagy nem ugyan olyan ember magyarba is vannak csövesek szegények nem?? chhhh szánalmas emberiség
2016. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!