Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy meggyőzzem...

Mit tegyek, hogy meggyőzzem apámat, hogy a már megírt trilógiám másik két hiányzó részét is kiadja?

Figyelt kérdés
Megírtam egy történetet, amely olyan hosszú, hogy inkább elharmadoltam, így lett belőle trilógia. Az I. részt már kiadtuk és az olvasók is jól fogadták. Apám eldöntötte, hogy egy összefüggő történetnek egybe kell megjelennie, így csak akkor fizeti, ha mindhárom részt összeteszem és egy könyvben lesz kiadva. Igen, az I. rész kétszer.

2015. júl. 19. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetne mégis egyben. Mi baj lenne vele?
2015. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az I. részért 2x fizetnénk...
2015. júl. 19. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:
De az ördög lenne az 1., akinek tetszene, hogy egyszerre adjuk ki, hiszen úgy 666 oldalas. :)
2015. júl. 19. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól fogadták az olvasók, szerintem nem fognak ezen kiakadni. A kétszeri fizetés terhe pedig nyomja apád vállát. Megírod privátban milyen könyv ez? Én is író vagyok és érdekel
2015. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is, engem is érdekel. :)
2015. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!