Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szocialzmus alatt teltek el...

A szocialzmus alatt teltek el jobban a hétvégéid vagy a mostani volt a jobb?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
25 évet össze hasonlítani felesleges. Tv, számítógép, telefon és stb nélkül lehet, h nyugodtabb volt és nagyobb volt a valós közösségi élet, de mi rosszabbul éltünk és most jobban örülök egy hétvégének, mert 89ben szombaton is dolgoztam.
2015. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban jobb volt, hiszen óvódás voltam, egész nap játszottunk.
2015. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Passz, most jól el vagyok.
2015. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint volt: unalmas.
2015. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban jobb volt. Ilyen kánikulában nem fűztem, hanem a gyerekekkel együtt étteremben ettünk, és nem került sokba. Ma ezt nem engedhetnénk meg magunknak.
2015. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az összes xarság ellenére összességében jobb most mint a szocializmusban. Hétköznap és hétvégén egyaránt.
2015. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most kicsit jobb, akkor még nem léteztem.
2015. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 73-as vagyok, nekem jobb volt, minden kiszámítható volt.

Ami akkor volt, nem volt olyan jó, de nekem az jobban tetszett. Valami ilyesmik: https://www.youtube.com/watch?v=vhJmNOVQkxE https://www.youtube.com/watch?v=MYXGv7o0TGg

2015. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát 25 évvel fiatalabb voltam, annyival teljesen jobb volt.


Kevesebb hétvégén kellett munkát bevállalnom, annyival is jobb volt. Még úgy is, hogy (kb. 84-ig?) minden második szombat munkanap volt.


Viszont határ közelében lakom, most sokkal könnyebb átruccanni a rokonokhoz, barátokhoz, mint akkor volt.

2015. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sajnos/szerencsére nem éltem akkor. Talán az általános anyagi biztonság kicsit jobb volt, meg olcsóbban lehetett szórakozási lehetőséget találni (pl. kajáldák, belépők árai), de másban nem hiszem, hogyjobb idők lettek volna.


Balatoni diákként azt mondom, hogy egy-két ezresből már el lehet szórakozni itt egy nap, ha az ember okosan osztja be. Családi/baráti nyaralás is olcsón kivitelezhető akár belföldön, akár a környező országokban. Ami még pozitívum, hogy az utóbbi években kezd fejlődni a turizmus, illetve rengeteg a program. Az önkormányzatok/szervezők már kissé túlzásba is viszik a fesztiválozást.

2015. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!