Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs szombat este egy...

Miért nincs szombat este egy jó műsor vagy film a tv-ben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert a tv már rég nem a kultúra része.
2010. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
istenek a fejükre estek megy most éppen...
2010. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Miért nincs jobb dolgod szombat este mint tv-t nézni???



de a kérdésedre válasz: mert a jó műsorok kevésbé vonzák a közönséget mint az ultra gagyik. Ezért a főműsoridőbe az ultra gagyi űsorokat teszik be, hajszolva a nagyobb nézettséget és ezzel eggyütt a pénzt.

2010. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Saját mozizás DVD-vel? Hívhatsz vendéget is egy jó filmre.

Esetleg egy jó könyv? Aki keres, talál.

2010. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Miért, máskor talán van? Hosszú évek óta ez megy...


Az ember amikor végre kicsit megpihenhetne és kellemesen megnézhetne valami filmet az egész napi robot után csak az idegeskedést kapja, mert egyszerűen nincs egy normális film. Kapcsolgatom a tv-t de hiába. Semmi. (Most éppen a Poirot-ot nézem a Story tv-n, de valahogy izgalmasabbra vágyom most, de még ez a legjobb.)

Én már rászoktam a dvd-zésre, vagy letöltök filmeket. Csak az a baj, hogy a számítógépen nem tudom nézni úgy, hogy közben eszek vagy fekszem. Csak ha leülök a gép elé.

Sokan mondják, olvassak. Hát nem azért de egész nap dolgoztam, majd össze esek. Én ilyenkor nem tudok olvasni, csak arra vágyom, hogy leüljek a tv elé és nézzek valami filmet.


Viszont azt nem értem miért a leggagyibb filmeket adják főműsoridőben. MOndjuk már nem lepődöm meg semmin, valóban ennyire hülye ez az ország... sokáig nem akartam elhinni, de tényleg ilyen birkák az emberek.

Attól, mert végig dolgoztam a napot (fizikailag és szellemileg egyaránt) és nem akarok csak kényelmesen leülni, az agyam még tudom használni! Úgy értem igazán lehetne normális film is, ami izgalmas és lebilincselő, nem gagyi tömegcikk vígjáték (vagyis esetünkben inkább baromság).


Épp ma programoztam újra a tv-t, 45 tv csatorna van megközelítőleg. Ami jó volt, azt elvették most itt a sok gyerektv, életmód tv-csajos tv, és a kereskedelmi adók.

Semmi krimi, semi thriller, semmi horror, semmi rendes vígjáték és akkor a dokumentumfilmekről vagy ismeretterjesztő műsorokról ne is beszéljünk.


Nekem még van videóm, így én hétköznapokon felveszem a műsorokat, amik még nézhetőek és ilyenkor szoktam megnézni. Nincs más...

Múltkor kivételesen volt nézhető film, egyszerre 4! Nem tudtam melyiket válasszam. Most meg egyiket se bírom megnézni...

2010. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát igen jogos!! De még csak egy vacak Jóbarátok vagy Al Bundy ismétlés sincs.Semmi ami kikapcsolna egy picit.A géppel nekem is az a bajom,hogy asztali és olyan helyen van ahová nem tudok lefeküdni,begubózni a jó meleg takaró alá és nevetni egy jót.50 csatorna de sehol semmi:((( Szomorúúú:((
2010. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, Neked mit jelent a jó tv műsor?!
2010. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát, nem lenne jobb dolgom... és igen, én is fáradt vagyok ahhoz, hogy olvassak.

A jó műsor nekem azt jelenti, hogy kicsit értelmesebb, mint az istenek a fejükre estek, de azért nem kell persze agysebésznek lenni.

Teljesen egyetértek azzal, aki azt írta, hogy bírka az ország és - lassan jogosan - hülyének is néznek minket és úgy is kezelnek... én azért még mindig nem vagyok biztos benne, hogy ha lenne olyan csatorna, ahol értelmes és egyben szórakoztató műsorok mennének, az anyagilag nem érné meg... inkább azért nézi mindenki a gagyi műsorokat, mert valóban nincs más. De azért tényleg szomorú.

2010. márc. 6. 21:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem nézek már jó néhány éve tv-t. Ha nem akarsz gépen nézni filmet, akkor leszeded netről, kiírod egy újraírhatóra és nézheted tv-n. Abban nincs reklám és akkor állítod meg, amikor akarod. A nézettebb sorozatok meg általában másnap felkerülnek valamelyik torrentre.
2010. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy sok a birka :D (Sajnos nem ott ahol a helyük lenne, hanem a tv előtt...:)))


Nem tudom, kétségeim vannak. Nyilván nem csak mi vagyunk így, biztos gondoltak már rá, hogy kellene egy értelmes, tartalmas tv adó. De azt hiszem nem véletlenül nincs még igazán. Nem biztos, hogy megérné. Eleinte nagyon veszteséges lenne.


Ennek ellenére hiszek benne, hogy ha valaki csinálna egyet idővel az emberek is visszaszoknának a normális műsorokra és néznék.

Én az elejétől fogva nézném, még levelet is írnék a csatornának abban kifejezve gondolataimat a témával kapcsolatosan :D :)


Nem fér a fejembe miért nincs rendes tv csatorna, ami egyszerűen elvből nem ad le színvonaltalan celebes moslékot, illetve mónika showt és társait és gagyi amcsi filmeket.


Szégyen, hogy kb 2 hetente egyszer van értelmes film az is hajnali 1kor kezdődik.

2010. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!