Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs szombat este egy...

Miért nincs szombat este egy jó műsor vagy film a tv-ben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tudom nem tartozik szorosan ide, de a sorozatokról jutott eszembe. Az is kicseszés a tv-ben, hogy egyes évadokat nem adnak le a sorozatból. Vagy állandóan szünetelnek. Ez is hozzájárult ahhoz, hogy inkább a gépen nézem a sorozatokat. Van olyan, amiből 5. évad is van és most adja a tv negyedszerre! a 3.at. De nem az elsővel kezdték ám, a másodikkal! Másfél év szünet után elkezdik a második évaddal vetíteni. Felmerül a kérdés: Nooooormális?
2010. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, ennek sincs sok értelme... valószínű csak a műsoridő kitöltésére van.
2010. márc. 7. 04:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Talán át kéne kapcsolni más csatornákra, ott vannak például az ismeretterjesztő műsorok, (van vagy 10csatorna) azokon mindig van valami érdekes, és még tanulni is lehet belőle, ha meg végképp semmi, lehet olvasni is.
2010. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, ez is jó ötlet... csak szombat este nem mindig tanulni vágyik az ember, az olvasás meg más kategória, mint a tv (szerintem).

Persze ez már lehet, hogy kötekedésnek hangzik :-)

2010. márc. 29. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!