Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért siránkoznak annyit a...

Miért siránkoznak annyit a vékony lányok?

Figyelt kérdés

Legtöbb helyen mindig azt hallom vissza a vékony, modell alkatú lányoktól, hogy mennyire utálják az alakjukat, jó lenne, ha nagyobb lenne ruhaméretük. Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy ezek tényleg "hájasodni" akarnak? Én egész életemben azon voltam, hogy leadjam magamról a fölösleget, sőt szivesen cserélnék egy vékony lány testével.

No, meg ott van az öltözködés.

Engem nagyon tud érdekelni, hogy a ruha, amit felveszek, csinosan álljon, semmiképp se kövérítsen, ne emelje ki a nem kívánatos részeket, ezért néha rengeteg időt el tudok tölteni a tükör előtt. Tehát ezzel csak azt akarom mondani, hogy az igényesebb súlyfelesleggel rendelkező lányok a jó ruha párosítás mellett még arra is kell figyelniük, hogy az összeállítás ne kövérítse őket még jobban. Ezzel szemben a vékony lányok szinte bármilyen szűk(ebb) felsőt felvehetnek, nem kell azon rágódniuk, hogy most akkor kövérnek tűnnek-e. Mégis rengeteg lány ismerősömtől visszahallom, hogy órákat képesek a tükör elött állni a megfelelő öltözék véglegesítéséért. Na most akkor mi van, tán a molett lányoknak gyorsabban tudnak egy megfelelő összeállítást összedobni?! Ez nagyon zavar, és egyszerűen nem értem, hogy miért siránkoznak ennyit a vékony lányok? Nem egy ilyen depis, sötét blogot is láttam, ahol a vékony lány(ok) kiossza/kiosztják, hogy nem csak a molettebbeknek nehéz. Nos akkor nekik miért nem könnyebb? Elmagyarázhatná valaki. Azzal meg ne jöjjön nekem senki, hogy hát a teltebb lányokon "van mit fogni", mert nekem se a seggem, se a mellem nem nagyobb az átlagnál, a hasamra meg nem tudom, hogy ki indulna be... Plusz a molett lányok azt sugallják, hogy ők sokat esznek, és viszonylag keveset mozognak. Nos, hát elmondanám, hogy a cérnavékony barátnők kétszer többet eszik nálam, és ugyanannyival kevesebbet is mozog/sportol. Ha meg a genetikával jövök, akkor le vagyok hurrogva, hogy hát a testeden lehet változtatni. Na tessék.



2015. júl. 29. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Most mi van?

Mert valaki vékony, akkor annak semmi gondja nem lehet?

2015. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pf, nem ezt mondtam.

csak a gondod nem értem. és nem olyan gondra gondolok, hogy "elhagyta a szerelme".

2015. júl. 29. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
egy cipőben járok veled, nekem is hihetetlen, hogy a vékony barátnőim is mennyit tudnak vacakolni a ruhákkal, vagy, hogy miért nyávognak amiért vékonyak.. szerintem ez olyan, hogy mindenkinek az kell, amije nincs, a göndör egyenes hajat akar, az egyeneshajú pedig göndört.. ha valakinek nincs elég önbizalma, és elégedetlen a testével mindegy, hogy vékony vagy molett, nem fog tetszeni saját magának
2015. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Hát,én már most elég sok hideget-meleget kaptam.

A teltebb lányoktól kaptam folyamatosan hogy milyen jó alakom van,milyen vékony vagyok,úristen ennyi kiló vagy?Fiútól max 1-től kaptam kedves szavakat az """alakomra""".Mert a lányok szavai nem is dicsérőek hanem inkább irigykedő és lebaszó hangulatúak voltak és ettől én éreztem magam rosszabbul. Tudom milyen rossz érzés ha valakinek beszólnak hogy kövér. Én is számos ilyen megjegyzést kaptam : Csontkollekció,Anorex (és ennek további becézett alakja), Csontika,Csontváz,Beteges,Fogyózó,Diéta bajnok,Deszka,Bulémicicus,Hánytatós csaj..

Eléggé fáj.Ekkor jön fel sokaknak az idióta kérdés: Akkó' mé' nem esze'????

Nem ilyen egyszerű,ez is olyan dolog mint a husisabb lányoknak lefogyni.Soha nem hánytattam magam amúgy,sőt nagyon durva hízókúrán vagyok.

A másik az hogy a husisabb csajoknak még mindig sokkal nagyobb esélyük van normális mellméretre,meg seggre mint a kis deszkáknak mint pl én.Nekem kb nincs alakom.A többi teltebb lány mellett még vékonyabbnak tűnök és ez nem előny.Nekem még nem volt barátom se.

A fürdőruha választás egy rémálom.Meg még jó sok ruhával megszenvedek...

Nekem ez a védelmi beszédem az olyan vékony lányok oldalán mint én.

2015. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az emlegetett vékony lányok nem biztos, hogy molettek akarnak lenni. Csak simán combosodni akarnak, van különbség.


Másrészt pedig előnyök ide vagy oda (a vékonyság javára) ezek nem tudják űberelni az önmegvalósítás érzését. Nem kell értelmet keresnünk abban, hogy valaki miért érzi jobban így magát, más meg nem.


Szerintem benned azért vált ki ez a fajta hozzáállás értetlenséget, mert te meg egy vékonyabb testben örülnél jobban magadnak. De csak mert ez megadatott másnak, még nem biztos, hogy ő is ezt akarta/akarja eredetileg.

2015. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
72%

Tipikus női probléma: soha nem jó az, ami van.

Ebben is a média a ludas, az átlagosnál egy icipicit ducibb lányok a modellek képeit nézegetik, és azon siránkoznak, hogy jaj, de kövérek. Az átlagosnál soványabbak azt nehezményezik, hogy miért nem lehetnek jobb nők (szebb idomok, nagyobb mellek, nagyobb segg, stb.). Az átlagnak meg az a baja, hogy vagy nem vékony, vagy nem bombázó.

2015. júl. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
53%
A vékonyak se lehetnek mindig elégedettek az alakjukkal. Bár mondjuk én is eléggé vékony vagyok, de sosem akartam hízni, sőt, én szeretem a vékonyságot meg hogy kicsi a mellem meg a fenekem. Hát ez van, szerintem az a lényeg, hogy elfogadjuk magunkat és aztán ha még mindig akarunk, változtathatunk pár dolgon.
2015. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tartja a régi dakota közmondás, hogy ne itélkezz senki felett, amég nem jártál fél mérföldet a mokaszinjában.

Nem értheted a vékonyak problémáit, amég nem voltál magad is vékony annyira, hogy megtapasztald őket. Vagy talán azt hiszed, nekik nincsenek problémáik? Olyan ember nincs, akinek ne lenne. Tőled is meg lehetne kérdezni, miért siránkozol, mikor van hol laknod, van mit enned és nem akarnak sem megölni, sem rabszolga munkára kényszeríteni. Nem? :)

2015. aug. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!