Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni különc,...

Hol tudnék ismerkedni különc, akár művészi beállítottságú emberekkel?

Figyelt kérdés

A művészeti ágak mindig is érdeklődésem középpontjában voltak, a különc, egyedi és kreativ dolgokat és embereket pedig nagyon szeretem, azonban a barátaim nem igazán foglalkoznak ezzel a témával, és nem igazán tartoznak ebbe a körbe. Olykor pedig tök jól esne valakivel/valakikkel ilyenről is társalogni :)

Ja és 23/F



2015. aug. 9. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikről beszélgetnél például?:D Művészet szubjektíven, vagy inkább tárgyilagosan? Művészet hogyan? képzőművészet, filmek, sorozatok, játékok kicsit jobban kifejtve, mint az "egész jó"? Egyedi kreatív dolgok, mint például egy három fejű fagylalt okádó antilop, vagy valami szofisztikáltabb kéne?:D Mert ha ugyanazt értjük a dolog alatt én szívesen beszélgetek veled, bár nekem van kivel amúgy is, de azért megértem a hiányod:)
2015. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általánosságban gondoltam. A különc vagy egyedi dolgok alatt pedig főként olyanokra gondoltam, amiknek van egy kevéske értelme is, amik adnak valami újat a szürke hétköznapoknak. Az antilop már túlzás :D
2015. aug. 10. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!