Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretném Magyarországot...

Szeretném Magyarországot hosszában átkerékpározni és ezzel együtt egy alapítványnak segíteni, hogy lehet egy ilyet megszervezni? Kinél kell érdeklődni?

Figyelt kérdés

Édesapám onkológus (rákos betegeket gyógyít). Én nem lettem orvos, viszont én is szeretném kivenni a részem abban, hogy ha nem is olyan közvetett módon mint apukám, de legalább közvetve segítsek valamit. Fő hobbim a kerékpározás így eszembe jutott, hogy mi lenne, ha sikerülne ezzel segítenem, ha mással nem tudok.


Garbolc településből mennék Felsőszölnök-be. (Kb 600 km)

Neten nem találtam hasonló kezdeményezést és hasonló szervezésben sincs semmilyen tapasztalatom sajnos.


Rákos betegeket támogató, vagy témával más formájában foglalkozó alapítványok közül sem tudom, hogy melyik megbízható és érdemes támogatni.


Hogyan szerezhetek támogatókat? Érdemes-e egymagamban, vagy több kerékpárost is indítani a kezdeményezésre?


Minden témával kapcsolatos tudnivalóra kíváncsi vagyok!

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 12. 13:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!