Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldi magyarok, akár...

Külföldi magyarok, akár Magyarországon élő magyarok, ti szeretitek a magyarokat mint nép?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2015. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme az ilyen csoportosításoknak, minden embert külön ítélek meg.
2015. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
Miért ne szeretném? Persze, hogy szeretem...
2015. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nyilvánvalóan szeretem, hiszen én is magyar vagyok. Persze, a magyarok közt is van rendes és enyhén szólva kevésbé rendes ember. Szerintem ez nem lehet kérdés, mert minden nemzetnek megvannak a sajátos vonásai, de minden ember szereti a saját nemzetét. Legalábbis én még nem találkoztam olyannal, aki azt mondta volna, hogy más nemzet a kedvence. Ezt akkor érzed át igazán, ha más nemzettel élsz együtt. Tapasztalatból mondom.
2015. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Hát, a menekült-üggyel kapcsolatban eléggé megingott a véleményem.
2015. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mi lenne válasza:
természetesen, hiszen én is magyar vagyok. igaz, nagyon sok tapasztalatom van a külföldön élő magyarokról is. sajnos, a mondás igaz volt többször is, hogy a magyarnak a magyar az ellensége. de én akkor sem sz.. bele a saját fészkembe. így kell magunkat elfogadni. ps: más nemzeteknél is van ilyen helyzet. de olyan is ha külföldön vagy ottz pől, a kubaiak ki állnak egymás mellett jóban, rosszban. mi magyarok nem. sok éves tapasztalat
2015. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy
2015. aug. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zafírmacska válasza:

A magyarok köztudottan roppant békés, toleráns, hosszútűrő nép. Lehet megvan a véleményük, aminek hangot is adnak, de alapvetően birka türelmű, kedves, segítőkész nép vagyunk. Ezt az általam ismert külföldiek is mind osztják.


Lehet erre csak akkor ébredsz rá, ha külföldön élsz hosszabban. Akkor összehasonlítod az ott élőkkel, és rájössz hogy csak belülről tűnünk másnak.

2015. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
altalaban veve nem . de termeszetesen vannak rendes es kedves emberek koztuk.
2015. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

zafirmacska :

en majdnem 30 eve elek kulfoldon es annal jobban latom hogy a magyar mennyire beketlen , irigy es allandoan a mas dolgaban turkalo nepseg. itt is allandoan utaljak egymast, keresztbe tesznek egymasnak. a legrosszabb munkaltatok azok akik magyarok es olyanokat alkalmaznak akik gyengek az angolban. kihasznaljak oket ugy bannak veluk mint a kutyaval. nekem a 30 ev alatt egyetlen magyar baratnom van, akivel egy idoben jottunk ki, az osszes tobbi nem az. a magyar klubokban is csak az askalodas megy nem tudsz 3 magyarral ugy beszelni hogy abbol ketto ne utalja egymast.

2015. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!