Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van szükség...

Szerintetek miért van szükség erre a magamutogatásra facebookon/instagrammon? Mi baja a mai fiataloknak?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nekem is van facebook profilom. Új képet nemigen töltök fel, csak ritkán. Egyébként semmi bajom azzal ha valaki mondjuk nyaralási képet tölt fel vagy esetleg a legjobb barátjával, barátnőjével fotózkodik és teszi fel azt facere. De amit ma tapasztaltam azon nem tudtam sírjak-e vagy nevessek. Éppen a cukrászdában ültem, nyalogattam a fagyimat mire mögöttem egy lánytól megkérdezte a nagymamája,hogy mit fotóz erre a lány mondta,hogy a fagyiját. Mire a nagymama azt mondta 'áh!' ezzel célozva,hogy minek kell azt lefotózni. Majd a lány rávágta,hogy 'mit áh!?? Azért fotózom,mert szép. Könyörgöm, ez a 21. Század!!' Mindezt olyan felháborodott hangsúlyjal mondta, hogy már alig bírtam ki a röhögést. A nagymama erre már nem is reagált, mondjuk nem is lehet mit. :) Aztán még annyit hallottam,hogy nagymama újra elkezdett az unokájához beszélni mire ő annyit mondott, ' várjál,most beállítom a lábamat a képhez.' Szóval tényleg, mi baja van a mai fiataloknak? Tényleg nem érzik,hogy ez mennyire gáz? Bár gondolom míg 40-50 lájkot kap egy lábas-fagyittartós kép addig nem is fogják érezni... :)
2015. aug. 23. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam ma ilyet :) Voltunk fagyizni a férjemmel. Jött egy korunkbeli pár. A csaj tipikus cica-mica. Műhaj, messziről látható nagyon-nagyon műszempilla. Rózsaszín naci, rózsaszín cipő. Leülnek, kihozzák a kelyhüket és rögtön nyúlt a telefonjáért és fotózta. Ez még annyira nem is durva. Oké, nem volt egy művészi kehely, szóval nem tudom, mit kellett fényképezni, csak 3 gombóc fagyi volt simán, semmi dekor. De utána végig a telefont nyomkodta az egyik kezével, a másikkal evett. A pasija beszélt hozzá végig, de ő csak a telefont figyelte. Na ez a gáz! És ők nem tinik, hanem felnőtt emberek!!
2015. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"És ők nem tinik, hanem felnőtt emberek!!"


Dehogynem tinik. Lelkileg.

2015. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!