Timizza34 kérdése:

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton piszkálnak a suliban.13 éves lány vagyok, és van 2 lány az osztályba (összesen csak 3 lány van az osztályba) akik folyton nevetgélnek a hátam mögött. Amikor valamelyik szülőmmel be megyek a suliba valamiért akkor őt is kinevetik. Na ez az eggyik. A másik meg hogy folyton ki cikiznek mások előtt a testalkatommal (duci vagyok) meg folyton elveszik a kajámat amikor kajaszünet van. Egyszer meg osztálykiránduláson le videózták ahogy pisilek es megmutatták az egész osztálynak. Ezért gondolkodtam is hogy neki menjek annak aki levideózta, de roma, és ha 1-et bántok jön rám még 200. mit tegyek?

#suli-piszkálódás
2015. aug. 27. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg a szüleiddel. Ha van másik iskola át kellene menni. Lehet, hogy magántanulónak kellene lenni. Ez megalázó helyzet -EBBŐL KI KELL LÉPNI! !!
2015. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szüleim nem akarnak másik iskolába küldeni, meg azt se akarják hogy magántanuló legyek :/
2015. aug. 27. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből a megalázó helyzetből ki kéne lépni! A szüleid tudnak a videóról? az igazgatóval is kéne beszélni.
2015. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pelgrim ***** válasza:
Ez túl durva, ezt nem szabad tovább tűrni! Mindenképpen segítséget kell kérned tanároknál, szüleidnél, igazgatónál, vagy akár a rendőrségen.
2015. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyu már beszélt az igazgatóval. Ő nem csinált semmit. Az osztályfőnökkel is...de ő csak le szidta őt.Semmit nem kapott :/
2015. aug. 28. 07:55
 6/9 pelgrim ***** válasza:

Ezek szerint nem veszik komolyan a problémádat, se téged se édesanyádat. De talán van valaki más a közeledben, akit megbízhatsz és aki hajlandó segíteni.


13 évesen még nagyon fiatal vagy, de ez nem jelenti azt hogy ilyen dolgokat ne vegyenek komolyan. Szerintem úgy az osztályfőnőknek mint az igazgatónak kötelessége közbelépni, de lehet, hogy azok is félnek. De hát az igazgató is felelősséggel tartózik valakinek. Ha továbbra is hasonló dolgok történnek, akkor feltétlenül további lépéseket kell tenned.

2015. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek..

Össze törtem...

1 nap mulva iskola. Nem akarok velük egy légtérbe lenni :/

2015. aug. 30. 22:29
 8/9 anonim válasza:
Én is 1 cigó csaj vagyok és sajnos a legtöbbünkre jellemző ez az agresszív viselkedés és ha látjuk egy fehér csajon h az fél tőlünk akkor rászállunk és kiszekáljuk a világból mert megtehetjük hiszen mi vagyunk az erősebbek.De viszont a cigányokról azt is tudjuk h olyanok mind a farkasok csak falkába erősek egyedül gyengék mind a harmat.De ha a cigány csaj látja h te egyedül is erős vagy és kiállsz magadért akkor tisztelni fog és a rajságába fogad.A lényeg h ha megint szekál határozottan mond meg neki h hagyjon békén.Ne érezze rajtad h félsz.Ha azzal fenyeget h hozza a rokonságát határozottan mond azt neki h oké hozd nyugodtan kiállok ellenük még akkor is ha az életembe kerül.Az én hátam mögé nem kell rokonság mert én egyedül is meg merem magamat védeni de te csak falkába vagy erős egyedül egy vé egybe gyenge vagy mind a harmat és azért támadsz engem a barátnőiddel mert egyedül nem mernél kiállni ellenem mert félsz h a jókora kofferommal össze nyomnálak.
2015. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még azt el felejtettem neked megemlíteni az előbbi kommentáromba h nekünk cigányoknak van egy komoly hátrányunk veletek parasztokkal(mi így hívjuk a fehéreket) szembe nem vagyunk valami okosak és intelligensek és ha ezt a tényt ügyesen tudod kezelni akkor simán fel tudod használni a cigó csaj ellen. Feltételezem h ez a színesfémre orientált nőszemély cigizik.a te dolgod h tölts meg 1 dobozt (elég ha csak pár szálat töltesz) töltött cigivel.De úgy töltsd meg a cigit h a dohány közé reszelj 1 kis csillagszóró port v a gyufaskatulya azon részét ahol meggyújtod a gyufát.Mindenképp úgy intézd h a cigit a csaj találja meg.Előbb utóbb rá fog gyújtani és mihelyt meggyújtja abba a pillanatba szikrázni fog a cigije neked csak fel kell venned a telefonoddal és máris a kezedbe van a csaj.Ha megint el kezdene szekálni csak azt kell neki mondanod h fel teszed a videót a yutubra. Ettől a kis kicseszéstől komoly baja nem lesz csak a szemöldöke ritkul meg neki.
2015. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!