Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mit jelent,...

Mit gondoltok, mit jelent, hogy egyes válaszolók egyáltalán nem írnak írásjeleket, sőt a mondatvégi írásjel utáni egy karaktert se hagyják ki?

Figyelt kérdés
Sms-ben érteném a helytakarékosságot, de itt miért csinálják ?
2010. márc. 11. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű külföldön élnek. Nekem van egy londoni barátnőm, ékezet nélkül ír! Azt hittem ennyire buta, pedig abszolút nem, jó fej a hölgy és egyszer megírta, nála nincs ékezet a klaviaturáján.
2010. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"nincs ékezet a klaviaturáján"


Ez nem mentség, kérem szépen. Windowsos gépeken legalábbis pillanatok alatt, pár kattintással elő lehet varázsolni az ékezetes billentyűzetkiosztást. Én pl. nemrég Finnországban voltam huzamosabb ideig, és ottani gépről irogattam ide, de mégis voltak ékezeteim, mivel az első dolgom az volt, hogy ezt beállítottam a használatba vett gépen.


Még csak nem is olyan bonyolult folyamat ez, hogy ne tanulhatná meg akár a laikus is pár pillanat alatt.


Vagy Linuxos gépe volt esetleg, netán Mac? Azoknál nem tudom, mi az ábra ékezetileg.

2010. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: valószínűleg szimpla hanyagság, chates berögzültség, vagy egyszerűen csak "mit számít, úgyis értik, mit akarok mondani"-jellegű mentalitás. Sajna sokan szenvednek ezekben.
2010. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második és harmadik Kedves Válaszoló megírta a lényeget. Hozzáteszem még: tiszteletlenség is, mert nehezebb olvasni
2010. márc. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!