Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Az állítólago...

Velem van a baj? Az állítólagos "legjobb" barátnőim nem törődnek velem de nem tudom h miért és nekem ez nagyon rosszul esik. Folyton az iskola menő embereivel vannak

Figyelt kérdés

de én nem akarok olyan "fú most én vagyok a legjobb. beszótá wazze na gyere ide. " komolyan mintha ott se lennék.szal én nem akarok ilyen lenni és amikor szünetekbe is odamegyek hozzájuk de próbáltam már h másokkal barátkoztam az osztályból de csak nekem ők a legjobb barátnőim de megmondani meg nem akarom nekik mer akkor biztos h megsértődnének. és még azért is esik rosszul mert a multkor összevesztem az akkori legjobb barátnőmmel is és nem is békülünk ki többet... na mind1 tehát nem tom h mit tegyek

segítsetek lécci


2010. márc. 11. 20:11
 1/1 anonim válasza:
hàt biztos meg bántotad vagy folyton össze veszetek ,egyik volt bari nömel is ez van ,piszkált meg bàntot össze haverkotam a menöbekel és ő meg ott sir egyedül a szűnetbe egyszer hozàm szolt h adok e zsepit akkor is le akarta öklözni az arcom ,mindig bàntot nem is értem h lehettünk baràtnök
2014. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!