Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes Pesten...

Szerintetek érdemes Pesten munkát keresni, vagy próbálkozzak inkább Romániában?

Figyelt kérdés

Önkéntesként dolgozom Romániában, azonban Magyarországon nincs melóm és lakóhelyem se nagyon. Hamarosan letelik a szolgálat és el kell döntenem, hogy kint maradok Romániában és megpróbálok boldogulni, vagy elutazom Pestre és ott próbálok meg új életet kezdeni.

Szerintetek melyikkel járnék jobban? Vagy melyikkel szívnék kisebbet? Ahogy tetszik.



2015. szept. 7. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz románul akkor maradhatsz Romániában de nem erdélyben, Bukarest jobb mintha Magyarországra mész, vagy Iasi, Ploiesti, érdemes nézelődni ott. Román vagy amúgy? Én Bukarestben dolgozom most, amúgy felváltva Ploiesti-be is
2015. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sajnos még csak kezdő vagyok románból, egy-két dolgot már tudok kérni, de még nem értem meg, amit mondanak. Most Kolozsváron önkénteskedem, de lehet, hogy idő előtt véget ér a szolgálat és sürgősen kellene valami, hogy ne kerüljek az utcára.
2015. szept. 10. 07:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ertek egyet azzal, hogy csak Bukarestben vannak lehetosegek. En Brassoban dolgozom, es hulyere keresem magam; Bukarestben fele ennyit kerestem. Persze videken kevesebb a jo lehetoseg, de azert vannak.
2015. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, úgy néz ki, hogy Pesten lesz melóm.
2015. szept. 10. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
nem azt írtam higy csak Bukarestben lehet elhelyezkedni, hanem írtam még két várost. Viszont Bukarest környékén, tehát nem Transilvania területén, sokkal nagyobb az esély a normális és jól fizető állás megtalálására. Persze itt Bukarestben és a már nem Transilvania-i területeken perfektül kell tudni románul.
2015. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!