Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lett ilyen? Erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett ilyen? Erdemes lenne probalkozzak nala, vagy mar felejtos a dolog?

Figyelt kérdés

Ezelott jo 3 evvel, amikor megprobalt felszedni a srac, hulyeskedett velem, viccelodott, hulyesegbol azt kerdezte tolem, hogy tenyleg nincs rajtam bugyi, szoval baratsagos volt velem.

Most ott tartunk, hogy mar alig koszon nekem, ram se nez, ha megis rajtakapom, hogy nez, rogton elfordul.


2014. aug. 6. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
és volt rajta bugyi?
2014. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cicuka!

A kettő között csak történt valami, a bugyis kérdés és a nagy semmi között..

Mi lehetett az? Abban rejlik a válasz is...

Írd le azóta mi történt...

2014. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmi nem tortent.

Nem foglalkoztam vele, tul nyomulos volt szamomra, ezert fogtam magamatm es elmentem.

Ra 2 honapra megint probalkozott, de akkor se foglalkoztam vele.

Ra 1 honapra mar volt neki egy baratnoje, akivel par honapot jart.

Azota, neha ugy erzem, es azt veszem eszre, hogy engem nez, de ahogy ranezek, maris elkapja a szemeit.

NEm tudom, hogy csak en akarom azt, hogy nezzen, es bemeselem magamnak, vagy 3 ev utan meg mindig nez.

Bar teny, hogy mikor visszautasitottam, akkor ereztem, hogy hulyeseg volt, mert minden percben azt ereztem, hogy o az igazi.

2014. aug. 6. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp beszélj vele, talán nincs minden veszve, de ne a fb-n!!!

ÉLőben!

Hívd el valahová, ha vissza utasít azt is meg kell érteni, ha nem akkor reméljük összejön...

Hajrá! :))

2014. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A masik problema meg az lenne, hogy nem talalkozok vele szinte soha, ha meg igen, akkor mindig ismerosokkel, baratokkal van korulveve, vagy pedig siet.
2014. aug. 6. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor fb-on ,de jobb lenne telefonon elhívni, és személyesen megbeszélni a dolgot..

Ne legyen indoka kitérő választ adni, hogy nincs egyedül meg siet...

Amúgy ha elhívod valahova, és leráz akkor nincs miről beszélni, ha arra se hajlandó, hogy személyesen beszéljetek, akkor ne tépelődj rajta...

Ez egy jó szűrő is, el megy vagy nem megy el.. ;-)

2014. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!