Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? .

Mi a véleményetek erről? .

Figyelt kérdés

engem ez nagyon sokkolt...láttam más videókat az illuminati-ról de eddig ez állja meg a helyét! szerintetek létezik vagy mi ez az egész??? nézzétek meg ezt a videót..

https://www.youtube.com/watch?v=-Qa9IU1Z6ic



2015. szept. 9. 16:28
1 2
 1/11 Clark Kent.. ***** válasza:

Nem sértésből, de csak a hiszékeny és naiv embereket tudják sokkolni ezek a videók.


Régen csináltak egy hasonlót, akkor ott a Vodafone volt a bűnbak, annak a reklámjába magyaráztak bele mindenféle szamárságot. Amikor szóltak róla a Vodafone-nak, az figyelemre sem méltatta. Ez is hasonló hülyeség, mint amilyen az volt.


A videóba egyébként belenéztem, de természetesen nem néztem végig, nem fogok 21 értékes percet összeesküvés elméletekre elszórni. Inkább akkor nézek helyette Stephen Hawkingot, vagy egyéb értelmes dolgot.

2015. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez még vallásnak is hülyeség - menj át az ezoterikába.
2015. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokkolt? Ez a tanulság. Máskor ne ilyen nézz, hanem iskolába járj.
2015. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elég volt a címét látni.

Baromság. Ugyanolyan szemét mint amit az iskolában tanítanak.

2015. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mondhatjátok,hogy hülyeség de attól még azok a rajzok igenis benne vannak a klippben.. U.I.: járok iskolába..:)
2015. szept. 10. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jársz iskolába, akkor próbálj ott figyelni a reál tárgyakból: tanulj és oldd meg értelmesen a feladatokat.

Iskola végére rájössz majd, miért hülyeség, amit most erőltetsz.

2015. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
veled valami nem oké-...xd ki mondta,hogy erőltetek bármit is?? ha mgenézted volna a videót legalább annyit mondanál/látnád,hogy tényleg vannak benne fura dolgok..ami lehet,hogy nem bizonyít semmit,attól még ott vannak...ha nem hiszel vallásokban/szektákban valószínüleg azért ignorálod ennyire...
2015. szept. 10. 15:53
 8/11 anonim ***** válasza:

"tényleg vannak benne fura dolgok..ami lehet,hogy nem bizonyít semmit,attól még ott vannak..."

Persze: teáskanna is keringhet a Föld körül. Nem lehetetlen.

Mégsem vizsgáljuk, mert ERRE nem áldozunk az időnkből.


Ha téged mégis érdekel, akkor menj át az ezotériára, ott találhatsz erre is jelentkezőket.

2015. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó akkor ezotériába teszem következőre:D
2015. szept. 10. 16:54
 10/11 anonim válasza:
Mi sokkolt ebbe, kedves kérdező? Sajnos én 21 percet rászántam az életemből, hogy megnézzek még egy hülye illuminati leleplező videót, és ugyanaz mint a többi, erőltetett szar. Amikor már megláttam az űrlényes rajzot, már akkor pisilésig röhögtem magam, ha olyan komoly videó lenne ez, majd biztos űrlényeket is feltennének benne mi?
2015. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!