Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nehezen megy a beilleszkedé...

Ha nehezen megy a beilleszkedés, tényleg bennem van a hiba?! Ha igen, hogy lehet megtudni, min változtassak?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja egy új csoportba kerültem, akik már eléggé össze voltak szokva. Én próbálok beilleszkedni, odaülök hozzájuk, néha szólnak hozzám, de nem érzem magam befogadva. Kedves vagyok mindenkivel, ha kell, segítek, soha senkit nem bántottam meg. Akkor mégis mi lehet a baj?

2015. szept. 12. 09:37
 1/2 anonim válasza:
Nem a te hibád. Ez egy összeszokott osztály, úgy gondolják jól megvannak ők magukban. Bizonyítsd be nekik az ellenkezőjét. Ajánld fel a segítségedet sok mindenben, de azért ne hagyd hogy kihasználjanak. Ha továbbra is kedves leszel hozzájuk, előbb-utóbb viszonozni fogják.
2015. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. szept. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!