Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bennem van a hiba? Nem kedveln...

Bennem van a hiba? Nem kedvelnek az osztálytársaim.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeptember óta gimibe járok és még mindig nem silerült beilleszkednem. Akár mikor próbálok barátkozni velük vagy csak beszélni hozzájuk , vagy telibe sz*rják a fejem vagy elküldenek. Ha csapatot kell választani tesin akkor mindig az utolsók közt vagyok. Itt megjegyezném h sportos vagyok szóval ezért sem értem. Szóval.aazt akarom mondani ezzel, hogy ha ápolt a külsőm, sportos vagyok, és álandóan vidám, kedves és mosolygós vagyok akkor mi lehet a baj. Amúgy lehet , ez az utolsó mondat nagy képűnek tűnik de nem vagyok az sőt éppen ellenkezőleg elég kis csendes vagyok. 15L

2014. nov. 5. 21:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
86%
"elég kis csendes vagyok" szerintem ez a baj:)
2014. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Lehetséges... de ha kinyitom a szám akkor meg az egyik csaj osztálytársam leolt meg lehülyéz. Így is elég jól megutáltatott az osztállyal, néha visszahallok dolgokat.
2014. nov. 5. 22:15
 3/68 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyan osztályba kerülsz be, ahol sok a nagydumás, akkor csendesként hamar céltábla lehetsz ok nélkül is.
2014. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
94%

Az nem lehet a baj, hogy elég kis csendes, hiszen, mint írta: "Akár mikor próbálok barátkozni velük vagy csak beszélni hozzájuk , vagy telibe sz*rják a fejem vagy elküldenek."


Tehát próbálkozik ő, csak a többiek hülyék.


Valóban létezik egy ilyen "Mindenki hülye, csak én nem" szindróma... de az már nagy dolog, hogy a kérdést feltetted: benned van-e a hiba.


Én úgy gondolom, hogy esetleg annak is megvan az esélye, hogy szimplán csak valamiért irigyek rád. Lehet, hogy sokkal szebb vagy, mint a többi lány, lehet, hogy sokkalta divatosabban vagy máshogyanabban öltözködsz, mint ők. Lehet, hogy (pozitívum értelmében) külömbözöl tőlük, és ezért nem tudnak hová tenni téged.


Amúgy meg: mi ez a dolog? Hogy elküldenek téged... mi az, hogy elküldenek???

2014. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
91%

Próbálj meg egy másik társasághoz közeledni.

Előző voltam

2014. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék... van egy idióta r*banc, aki ellened fordított mindenkit?


Figyu... ne adj okot és hitelt mindarra, amit mondd. Sz*rd le a fejét, és add továbbra is Önmagad. Aki érdemes rá, felfigyel rád, és megismer Téged, nem fog felülni a sok hazugságnak.


Amúgy meg általában azok híresztelgetnek hazugságokat a másikról, akik valójában hasonló titkokat rejtegetnek... ;)

2014. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
76%
Tojni az egészre! 4 év, valahogy kibírod, aztán a következő 50-ben nem leszel összezárva olyanokkal, akik ennyire más típusú emberek nálad. Kitartás! :)
2014. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ebben az irigység dologban lehet valami mert egy pár fiú udvarolt és udvarol nekem. De néha úgy érzem mintha semmit nem. érnék. Ráadásul az a.csaj álandóan kérdezget és ha nem úgy felelek ahogy.ő azt akarja akor nekem esik. Pl. Te befujtad magad?

Erre én: Igen

Milyen parfümöt használsz?

Erre én: Gu...-itt félbeszakít : Kit érdekel? -mondja.ő

Szóval az ilyen dolgokat nem tudom hova tenni. Meg elég flegme, és állandóan lekezeli az embereket. Gusztustalan ez a viselkedés. Én már attól forgolódok éjszaka ha valakinek finoman megmondom h nem áll jól neki a.felsője vagy ilyesmi. Ö meg...

2014. nov. 5. 22:31
 9/68 anonim ***** válasza:
41%
válts sulit.
2014. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
65%
mennyire vagy csendes?
2014. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!