Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Hamburg? Milyen ott...

Milyen Hamburg? Milyen ott élni? Hogy néznek ki az utcák, milyen egy átlagos vendéglő, átlagos ház, stb?

Figyelt kérdés

Nem a hivatalos, Wikipédiás szövegre vagyok kíváncsi, hanem azok véleményére, akik ott élnek, vagy már jártak ott. Még sosem voltam Hamburgban, de láttam egy két képet, és nagyon tetszik. Kíváncsi lennék, milyen is valójában.

A képek, amikről beszéltem:

[link]

[link]

[link]

[link]

Tényleg ilyen Hamburg? Vagy csak bizonyos részei?



2015. szept. 13. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Èn már 12 éve èlek itt. Milyen itt élni? A katasztrofális időjárást leszámítva jó. Az utcák rendkívül szemetesek.Vendéglők általában tiszták, a személyzet kedves.
2015. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Katasztrofális időjárás? Az északi fekvés miatt gondolom, a hidegre gondolsz, vagy...? Ha szabad megkérdeznem azt is, hol laksz? Központ, esetleg külterületek?
2015. szept. 14. 16:35
 3/6 anonim válasza:
Én idén voltam másodszor Hamburgban, de a leírtakat egyáltalán nem tapasztaltam. Nem piszkosabb mint bármelyik másik német nagyváros ahol eddig jártam.Magyar viszonyokhoz képest meg minden fényévekkel jobb.Rengeteg látnivaló van.
2015. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Nagyon változékony az időjárás. Sokszor azt sem tudom hogy hogy öltözzek. Van olyan hogy óránkènt változik, de alezt csak az tapasztalja, aki huzamosabb ideig itt él.

2015. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 2- es melyik részen voltál? Legközelebb látogass el a nem turistáknak szánt részekre is, ha érdekel a szeméthalom.


Kèrdező: Hamburg- Hamm városrészen lakom azon belül Osterbrook-viertel. Nem teljesen belváros, de 20 perc alatt elérhető innen.

2015. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A belvárosban, a kikötőben, st pauliba is elmentem. De nem tapasztaltam semmi szemetes dolgot. Semmivel nem volt koszosabb mint mondjuk München vagy Frankfurt. Bar ez a két város az én szememben egyáltalán nem koszos piszkos .
2015. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!