Kanada vélemények?

Figyelt kérdés
Kanadában szeretnek letelepedni. Mely városok ajánlottak, milyen az élet, az időjárás.... Mennyire biztonságos, milyen az egészségügy? Mennyire nehéz megszerezni az állampolgárságot?

2015. szept. 22. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én torontóban éltem 9 évig. Nagyon szerettem! Sosem jöttem volna el! De találkoztam valakivel akibe beleszerettem ö írországi, és feleségül mentem hozzá... Az egésszégügy olyan mintha nyertél volna egy millió dollárt a lottón! Ha másért nem is de azért hogy OHIP kártyád lehessen, költözz oda! A tél kemény és hosszú. A nyár rövid de meleg. Ha jó és ott keresett szakmában dolgozol, nem lesz nehéz munkavállalási vízumot szerezni ha folyékonyan beszélsz angolul!! Onnantól kezdve pedig érdeklödj a letelepedés fokozatairól.. Mindenféle képpen legyen vagy elöre szerzödéses munkád és félretett pénzed amivel elindulsz. Más világ észak amerika nagyon! Olyan mikor ott élsz mintha más nem is létezne azon kívül.. Sok szerencsét!
2015. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) most meghoztad a kedvem :) amúgy egyetemre szeretnek oda menni es egyetem utan ott maradni. A hideggel nem lesz gond mert szeretem a telet. ;)
2015. szept. 22. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy toborzó.
2015. okt. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!