Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek háború lesz?

Szerintetek háború lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Igaznak találjátok? Mit tegyünk? Én nagyon félek.

14/L



2015. okt. 3. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: sajnos Európa világszinten ma már nem tartozik a nagyhatalmak közé (ezek jelenleg USA, Kína, Oroszország, ebben a sorrendben), viszont van atomfegyvere több államnak, van flotta, tagjai vagyunk nemzetközi szervezeteknek és van egy elég régi civilizációnk és olyan történelmünk, amiből már elég sokat tanultunk ahhoz, hogy ha kell, ki tudjunk állni magunkért.
2015. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a háború rég elkezdődött.Már csak az a kérdés mi lesz a végkifejlet
2015. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Annyi igaz, hogy cikk nagyon leegyszerűsíti a valódi menekültek és a "katonák" (azaz terroristák megkülönböztetésének módját.


Fontos az is, hogy nem csak Magyarországot fenyegeti veszély, hanem egész Európát.


De a cikk alapjában valós problémára hívja fel a figyelmet. Ez kicsit hatásvadász hangneme ellenére is igaz.


9-es

2015. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Bocs, az "azaz terroristák" után be akartam zárni a zárójelet:

"(azaz terroristák)".

2015. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9-nek igaza van, magam is ugyanezt tapasztaltam a Keletinél 2015-ben. Szãmomra az az érdekes, hogy mennyi rejtőzködő fordul meg az oldalon, aki csak a magyarok elleni véleményeket helyesli. Nem értem, miért nem mennek haza, ha itt nem érzik jól magukat. Tudom, erre a földre fáj a foguk. Ezt is megértem, de ne higgyék, hogy el tudnak rejtőzni, a szivárvány, az -er, a névnapos nevek, a hajazás és még sorolhatnám, felfedi a rejtőzködést. Tisztelet a kivételnek akiket szeretek és értékelek!
2018. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz háború.

Már zajlik.

A Kalergi terv folyamatban. A trillió-trillió dollárok működnek. Kennedi halott, Reagan alig élte túl. Trump?

A rejtőzködés nagyüzemi méretekben folyik.

Megvannak számlálva a napjaink. Talán Kína újabb falat emel...

De végül úgyis Asimo nevet...

2018. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!