Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rockernek érzem magam, de az...

Rockernek érzem magam, de az is vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval nem igazán tudtam soha jól beilleszkedni. Inkább kicsit magamnak való voltam. Nagyon élvezem az életet, nagyon sok dolgot szeretnék megtenni, élni azt az életet. A fekete ruhákat nagyon szeretem, ahogy a rockzenét is. A régebbi pl: Nirvana nem igazán jött be, de pár AC/DC vagy Led Zeppelin szám tetszik. Újabbakból inkább ilyen Indie és Alternatív rock tetszik, pl: Imagine Dragons, Green day, BMTH, Three Days Grace, DE nagyon szeretem a Disney meséket, és zenéit, néha néha poénból meghallgatok egy ABBA számot amit énekelek mellé... mindig tornacipőt hordok, néha bakancsot, de csak azért mert ezt szeretem nagyon, fekete zenekaros pólóm sok van, kapucnis pulcsi, kockás ing, bőrdzseki, kék, fekete farmer, néha pár szegecs. Szóval szerintetek rockernek vallhatom magam?

Köszi:) 15/F



2015. okt. 6. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az életérzésen múlik a rockerség, nem az öltözködésen, azt csak pluszba írtam be
2015. okt. 6. 21:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ettől most menőbbnek érzed magad akkor mondd annak. Egyébként is, nem az vagy akinek mondod magad, hanem ahogy mások.
2015. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék"menőbb" lenni, nem ezért tettem fel a kérdést. Mások véleménye nem nagyon szokott érdekelni.
2015. okt. 6. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet jegyezz meg: soha senkinek semmi joga nincs beleszólni abba, hogy te minek vallod magad. Innentől kezdve ez a kérdés értelmetlen és fölösleges.
2015. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem erdemes az embernek elore gyartott sablonok koze szoritani magat. Miert kellene neked valamifel rockerkepnek megfelelni?


vagy aki vagy, az ember sohasem egydimenzios jelenseg, hanem osszetett.

2015. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szép, hogy az önismeretedet magasabb fokra akarod vinni. Ha úgy érzed, hogy jobb volna, ha a Hamupipőke zenéjét a Slayer játszaná, akkor rocker vagy. Ha nem, akkor nem segít szegecses bőrkabát sem. :D
2015. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!