Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha nem magyarnak,...

Mit tehetek, ha nem magyarnak, hanem más nemzetiségűnek érzem magam gyerekkori emlékekből kifolyólag?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék konkrétumokat mondani.

Előre is köszi!



2015. szept. 19. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned.
2015. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha szenvedek?
2015. szept. 19. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell emiatt szenvedni? A kutyát nem érdekli, hogy te magyarnak /romanak /eszkimonak/hottentettanak érzed magad. Max népszámláláson merül fel, mint megvalaszolhato kérdés. Ha nem érzed itt jól magad, akkor költözz el,
2015. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két lehetőség:

Ha maradni akarsz, akkor pszichoterápia.

Ha nem akarsz terápiát, akkor költözz külföldre.

2015. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz tenni, legfeljebb a lelked békéjét enyhitheted,azzal ha elmész arra a helyre,ahol jól éreznéd magad.

Miért szenvedsz?

Nekem forditva van a helyzet én meg magyarnak érzem magam, és nem otthon élek,én meg ez miatt szenvedek.Ugyhogy megértelek.

2015. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hollófernyiges ***** válasza:
Mitől szenvedsz? Lehet egyszerre több identitásod is.
2015. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon megértőek vagytok! :) <3
2015. szept. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!