Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lovasi András Kossuth-díjat...

Lovasi András Kossuth-díjat kapott. Mit szólsz hozzá? Megérdemelte?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Inkább ő kapja meg, mint a Nóutár Méjri... Végülis több, mint húsz éve normális, intelligens zenét csinál, a szövegei pedig elgondolkodtatóak.
2010. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem megérdemelte.
2010. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
megérdemelte. Gratulálok neki! ő írja a szövegeket, a zenéket is ők szerzik, és nincsennek agyon reklámozva, megcsinálva. több nemzedék hallgatja őket 0-50 ig
2010. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
teljes mértékben megérdemelte. Ő az a zenész, akinek a zenéjét nem adják sokat a rádiók, soha nem reklámozza őt senki, mégis mindenki szereti. Jah és a zenéje valami zseniális.
2010. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Elgondolkodtatóak a szövegei? Hát lehet, mert én sokat gondolkozok, hogy melyikből tudnék kihámozni valami értelmet. Aztán lehet, hogy velem van a baj... Pedig nem vagyok hülye. :) hát egészségére, nekem kicsit furcsa, hogy Kossuth díjat kapott, de nem sajnálom tőle. :)
2010. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Én sem vettem eddig sok értelmét a zene szövegeinek. Remélem az átadáson nem lesz sziget fesztiválosan , lelakottan felöltözve.
2010. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
18:26 Furcsa, hogy Ő kapta a Kossuth-díjat. A Csík zenekarral hallottad már zenélni és énekelni.. Középiskolás és egyetemi éveim alatt sokat jártam a koncertjeire. Sokszor volt lehetőségen velük beszélni.. Nagyon örülök, hogy Ő kapta és nem olyan zsédenyi féle, aki csak affektál...
2010. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, hallottam már a Csík zenekarral. De ettől függetlenül nem jön be, szerintem fahangja van, és a Csík zenekaros produkciókat is inkabb a zenekar miatt tudom értékelni. Egyetemi éveik alatt szerintem sokan járnak Kispál koncertekre, mert szabadságérzést sugall az egész, amit csinálnak. Inkabb emiatt szerethetik sokan, legalábbis én így gondolom.
2010. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18:44 az előted író voltam. Ja és azért, mert tök jó fej ürge ő és a zenekarjai is.. Megmaradt annak az egyszerű pécsi srácnak, aki volt... Nemúgy mint pl.zsédenyi, lászló boldizsár, akik elég nagyképűek lettek...
2010. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
megérdemelte.
2010. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!