Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan aki úgy tűnik,...

Van olyan aki úgy tűnik, egyedül megy mondoconra?

Figyelt kérdés
Úgy látszik, egyik ismerősöm sem tudom magammal hurcolni :( Van itt olyan, aki esetleg hasonló helyzetben van és esetleg lehetne hozzá csapódni?

2015. okt. 8. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Elég kis naív vagy ha vadidegenhez akarsz csapódni. Tényleg ennyire nincs veszélyérzetük az embereknek? Megtalál egy pedó aztán átesel a végbéltükrözésen abban biztos lehetsz.
2015. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell nyilvános helyen találkozni vele, ha már kell és nem elmenni bárhová, titokban.
2015. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: Fogalmunk sincs, gyerek-e a kérdező.

S miért annyira veszélyes találkozni valakivel? Az emberek szoktak ilyet, nemcsak régi ismerősökkel. Nem a lakására akar menni. Találkozni a conon miért akkora gond? Fel nem fogom.

2015. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem csapódnék automatikusan az első adódó emberhez, és nem 30 évesekre gondoltam.

Egy gyerek (12>x) meg eleve nem fog itt gyik-en ilyen kérdést feltenni, mert a szülei nem engednék el egy random személlyel. Na sebáj

2015. okt. 9. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig most akartalak elhívni fagyizni...:D
2015. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha a húgaimra igényt tartanál, örömmel felruházlak mind a kettővel :D
2015. okt. 10. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:

És ha azt mondanám, hogy nekem csak te kellesz?:)

Sem a húgaid, sem más nem érdekel. Csak te?


De ha téged nem kaphatlak meg, akkor elfogadom valamelyik húgod, hogy közelebb kerüljek hozzád? :D

Persze ez csak poén volt...

2015. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!