Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes egyedül elmenni a...

Érdemes egyedül elmenni a MondoConra?

Figyelt kérdés

Az idejét sem tudom mikor láttam utoljára anime-t, tehát nem vagyok egy nagy fan. Pusztán szeretném megtapasztalni, hogy még is milyen hangulata van egy ilyen rendezvénynek, nem utolsó sorban jó lenne egy kicsit kimozdulni, netán ismerkedni/haverkodni, mondhatni kissé zárkózott lettem mostanában.

Tehát kérdés van-e értelem egyedül kilátogatni? Mennyire közvetlenek ott az emberek? Esetleg van-e más is, aki gondolkodik rajta hogy egyedül megy?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2015. jún. 27. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes egyedül kimenni, simán lehet barátkozni, igaz, egy kicsit nyitottnak kell hozzá lenni. Rengetegen szoktak cosplayezni, nyugodtan menj oda valakihez, kérdezd meg, hogy kinek öltözött be, vagy csak dícsérd meg a jelmezét és ezzel már be is indult a beszélgetés.:) De egyébként tapasztalataim szerint az egész társaság nagyon jófej, bárkihez odamész biztosan szívesen elbeszélget veled. Én is elég sok barátot szereztem már Conon (pedig én sem vagyok egy hatalmas fan), és nyáron valószínűleg én is egyedül megyek.
2015. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, adok neki egy esélyt, és kinézek a rendezvényre. :D

Szerinted érdemes a jegyet elővételben megvásárolni, vagy ráér a helyszínen? Illetve mikor érdemesebb kilátogatni, a nagy tömeg, sorban állás elkerülése végett?

Egyébként te be fogsz öltözni?

2015. júl. 3. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaaaj, bocsánat, hogy ilyen későn válaszolok.

Nem tudom, végül vettél-e jegyet elővételben (tegnapig lehetett), de szerintem a helyszínen is ráér megvenni, én is mindig ott vettem. A kapunyitás 10-kor van, addigra általában már jó nagy sor szokott lenni, de elég gyorsan halad, hamar be lehet jutni. Szerintem érdemes 10 körül már ott lenni, főleg ha vásárolni is akarsz (mangát vagy egyéb cuccokat) mert tapasztalataim szerint a tömeg rögtön megrohamozza a vásárt és elkapkodják a legjobb dolgokat. Nem mellesleg pedig a sorban remekül lehet ismerkedni. :D De ha nagyon nem akarsz sorban állni, akkor olyan 1-2 körül érdemes menni, addigra már kb. senki sincs a bejáratnál.

Igen, ez lesz az első alkalom, hogy beöltözök, Magyarország leszek a Hetaliából. :D

2015. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!