Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Voltatok már...

Lányok-Nők! Voltatok már férfi mosdóban? Volt bent férfi mikor bementetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek illetlenség nőként férfi mosdóba bemenni? Elvégre az előtérben takarás nélkül pisilnek a férfiak...
2015. okt. 30. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, színházakban, művházakban koncertek idején, mivel rövid a szünet és kevés a női mosdó... nem volt benn férfi.
2015. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs bent férfi, és s.o.s, nem gáz, de ha van bent, hát.... oda-vissza kellemetlen.
2015. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer mentem be azért, mert a női előtt sokan voltak, és nem is haladt a sor (valakik neki álltak hajat göndöríteni bent), egyszer meg kifordultam a nőiből, mert ha bentmaradok, a kaja fordul ki a gyomromból. A férfi mosdó 1 fokkal kultúráltabb volt.
2015. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Iskolai környezetben sokszor előfordult, bár nem rendeltésszerű használat miatt jártunk oda, hanem szórakozni, és az előtérnél tovább többnyire nem mentem. Volt, aki nem zavartatta magát.
2015. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég gyakori jelenség hgoy a férfi vécé kulturáltabb a nőinél. Én koleszos voltam és a női mosdókban a patkánytól a kukacokon keresztül minden volt. Egyik lány a vécé deszkára rakott vécépapírt nem takarította el maga után és ezt le is fényképezte egy másik aki utána ment volna vécére, felrakta facera hogy ki volt az az isteni aranyos kedves leányzó aki úgy hagyta a budit. esetlegúgy felejtette, vagy gondolt a következő emberkére és ott hagyta?


De én is tapasztaltam olyan ez ugyan nem vécén, hanem egy közös mosdókagylónál volt. A kolinak a földszinti folyósója melletti kis előszobában tudtunk főzni, egy modókagyló és két szobaajtó volt ott ahol laktak, valamint egy mikró és egy rezsó. Én kaját főzni mentem le és néhányan a fogukat ott mossák a cspnál. Az egyik csaj 20 percen keresztül mosta a fogát, fogselymezett, súrolt, fogselymezett, súrolt, majd szájvizezett, aztán újra az egészet, blutty, természetesen minden szájvíz, selyem és sikálás után köött egyet a kagylóba, aztán végre valahára dolgát elvégezve elment, viszont egy apró dolgot nem intézett el. A mosdókagylót amibe beleköpködte a nyálát, a fogkrémet és a szájvizet, na azt nem mosta le... és én mentem oda elmosogatni, valamint a rizses tasakot lehűteni, miután megfőztem. Egyetlen mázlija volt a csajnak hogy fogtechnikus tanuló voltam és én erre vagyok kiképezve.


Elég gyakran a nők undorítóbban a férfiaknál.


Üdv: egy 24 éves srác.

2016. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!