Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki "kommandó...

Mit jelent ha valaki "kommandózik"?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta,hogy most kommandózik a faluban, mert összezördült valakivel. Na de mégis mit jelent ez?
2008. szept. 11. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
vagy azt,hogy bújkál előle (ez a valószínűbb),vagy azt,hogy keresi,mert rá akar koppintani a búbjára:)
2008. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

kommandózni, hogy valkait követ, meglesi. úgy hogy a másik ne lássa hogy te ott nyomozol utánna.

mi ilyet tini korunkba többször csináltunk, mikor egy csajnak tetszett egy fiu akkor elmentünk úgy mond meglesni, na ezt hívtuk kommandózásnak. mert bokrok mögött bújkáltunk.

igazábol azokat a lányokat akik ilyet kitaláltak sajnáltam mert annyira oda voltak egy fiuért hogy ilyet tettek, de én is élveztem mert mentem velük, de valahogy én soha nem éreztem hogy megkéne lesnem a kiszemeltet, vagy a páromat. de másokkal vicces volt a kommandózás.

2008. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!