Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a blogom?

Szerintetek milyen a blogom?

Figyelt kérdés

[link]

Rendes véleményeket légyszi.


2015. nov. 19. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maradok a filmbu*zi.hu-nál, köszönöm.
2015. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Őszinte vélemény...

Borzalmas. De komolyan. Ne haragudj.

2015. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Mellék szereplők" "hogyha" "nő..még"


Pocsék, modoros, tele helyesírási hibával, semmi eredeti nincs benne.

2015. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem igénytelen és gagyi. Olvass normális szépirodalmat, és akkor talán meg fogsz tanulni rendesen írni és fogalmazni. A blog címe meg külön rejtély számomra, nem értem, miért angol neve van, amikor magyarul írod. Ettől akarsz menő lenni? Mert akkor legalább egy értelmes mondatot választhattál volna. "When everything is disappear", ilyen nem létezik, értelmetlen, helytelen. Mondjuk nem tudom, mit vártam, ha egyszer magyarul se tudsz.
2015. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na idefigyelj(azutolsonak szol) *5 vagyok fogalmazásból,és ma nyertem meg egy anyanyelvi versenyt, naszóval, én kèrdeztem tudom. Én kértem hogy őszintén alkossatok véleményt. De nem azt kértem hogy fitymáld a blogomat. 1. Minden blognak (szinte) angol címe van és egyáltalán nem felvágni akarok vele. 2. Lehet értelmetlen az URL cím sajnalom, de egy ember vagyok, a sztorym nem semmilyen, mert rengeteg időt töltök vele. Helyesírási hibáim lehetnek, mert nem mindig figyelek rá, csak arra amit a helyesírás javító jelez. De nekem te ne mondd azt hogy nem tudok magyarul. Mert nekem van az egyik legnagyob szokincsem az osztályban(nem akarok felvágni.) Elegem van abbol hogy kiírok egy normális kérdést, és kapok rá NÈHÀNY normális, olyan választ amiből tényleg tudok tanulni...meg SOK olyat akik csak piszkálni tudnak. Igen tudom, és megint elmondom, én kérdeztem, de én azt kértem írjatok véleményt ne azt hogy alázzatok szét.

Köszi Puszi <3

2015. nov. 19. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi de ez az őszinte vélemény csak te nem azt akarod hallani.

Ami nem jó, azt mért mondjam jónak?

2015. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tökéletes, de kezdetnek nem rossz :) Hány éves vagy? Gondolom, még tini. Tök jó, hogy szereted ezt csinálni, később akár még a szakmád is lehet ez. A blogod kinézete nem rossz, látszik, hogy sok időt fordítasz rá, és próbálod a maximumot kihozni belőle, és magadból is. Nyilván profi szinten még nem értesz a weboldalakhoz, de ez nem is olyan nagy baj. Az írásod is igényes, külalak szempontjából, mivel nem vagy szakember, nem tudsz olyan profi és ütős véleményt formálni, tehát van hová fejlődnöd. De semmiképp ne add fel, mert ez a szakma hobbinak, de akár még szakmának is remek! Tanulj a profiktól, hirtelen Szirmai Gergelyt ajánlanám (YouTube-on Hollywood New's Agency), de biztosan vannak többen is, de én őket nem ismerem. Olvass sok filmkritikát, és próbáld a nagyoktól ellesni, hogy milyen szemszögből kell megközelíteni egy filmet, honnan kell elindulni, hová kell kilyukadni, milyen csúcspontot kell elérni, stb. Ügyes vagy, hajrá!
2015. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Kedves(?) Kérdező:

"Na idefigyelj(azutolsonak szol) *5 vagyok fogalmazásból,és ma nyertem meg egy anyanyelvi versenyt, naszóval, én kèrdeztem tudom. "

Ilyen fogalmazással te csak hazudhatod, hogy milyen jó vagy fogalmazásból.

Eddig szinte egyetlen értelmes mondatot sem sikerült leírnod.

2015. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy egy kamasz, akinek ilyen az írásképe, manapság ötös lehet fogalmazásból. Már csak azért is ijesztő ez a tudat, mert az én lányom jövőre kezdi az általánost. Szép jövő vár így rá...


Az igénytelenség pedig pont azt jelenti, hogy nem figyelsz oda a helyesírásodra. Normális ember, ha kiad bármilyen munkát a keze közül, odafigyel, hogy az a munka igényes legyen. Legyen az akármi, akár egy blogbejegyzés, egy komment, egy sms, vagy bármi, ha más embereknek szánod, pláne ha még véleményt is kérsz róla, akkor az a minimum, hogy nem ilyen trehányul készíted el az adott dolgot. De majd ezt is megtanulod, amikor munkát fogsz keresni, és a motivációs leveleidet fogják így "fitymálni" meg "szétalázni".

2015. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy ötös vagy helyesírásból, a válaszodban csak központozási hibából rengeteg van.
2015. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!