Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha meg akarok ismerkedni új...

Ha meg akarok ismerkedni új emberekkel (nem feltétlenül csupán férfiakkal), hová tudok menni Esztergomban? 34/Nő

Figyelt kérdés

Nyelvtanfolyam kizárva, mert 4 nyelvvizsgám van, járok edzőterembe és egy helyi egyesületbe futni is. Így ezek kilőve. Lehet itt még vlmit csinálni, amivel új embereket lehet megismerni?

Kérem, h akik nem Esztergomba valósiak, azok ne írjanak, mert nem tudják mik a helyi sajátosságok!



2015. nov. 21. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi. Esztergomba jártam ált.suliba, gimibe, de gyűlöltem, mert kocsmán meg edzőtermen kívül nincsen semmi. Anno én is keresgéltem, de semmit nem találtam, szerencsére felköltöztem Pestre, így ez megoldódott.
2015. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végső elkeseredésemben írtam, hátha csupán én vagyok ennyire vaksi.
2015. nov. 21. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj ki szombat esténként a kempingbe lófrálni...
2015. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert? Mi van a kempingben?
2015. nov. 21. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Dorogi vagyok de hagyjuk Esztergomot.... Én odajártam középsuliba meg egy ideig ott is dolgoztam és hát semmi nincs... Oké hogy turista város de kocsmákon kívül normális szórakozási lehetőség nincs. Itt Dorogon sem igazán szokott lenni én se nagyon járok el sehova pont ezért mert annak nincs értelme hogy részegeskedjek valamelyik kocsmába...


Megértem hogy nem tudsz ott mit csinálni, én javaslom hogy próbálj interneten ismerkedni valakivel vagy épp keresni valami társas hobbit de sajnos az se igen egyszerű.

2015. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!