Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek Angyalkázásra egy...

ThreeDaysGrace kérdése:

Mit vegyek Angyalkázásra egy 15 éves fiúnak aki szereti a rögbyt?

Figyelt kérdés

#rögbi #ajándék fiúk 15
2015. nov. 26. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az az angyalkázás?
2015. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tetszik a neved :D Three Days Grace :D

Amúgy.. Itt egy link.. Válogass.

[link]

2015. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Esetleg ezek? [ olcsóbbak ]

[link]

De ha nem akarsz sok pénzt költeni, és kreatív vagy, bemész egy hobbiboltba, veszel valamilyen anyagot, és készítesz egy rögbis labdát pl. kulcstartónak, meg mellé egy csoki, meg ha nem édesszájú, akkor valami más c: Remélem segítettem.

2015. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arra azért figyelj oda, hogy az amerikai foci és a rögbi nem ugyanaz. És ezen nagyon meg szoktak sértődni, ha véletlenül rosszul mondod. Hát ha még rossz ajándékot veszel :)


És tényleg, mi az az angyalkázás?

2015. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Semmi ötletem se volt (hisz lány vagyok :p). Az angyalkázás pedig az, amikor 4 héten keresztül kis ajándékokat kell bevinni a másiknak és a 4. héten pedig valami nagyot. :)
2015. nov. 26. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi! Nem ismertem ezt az angyalkázást, de szimpatikus dolog.
2015. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg irtó király csak a végére az is tudja, hogy kihúzta akinek nem kéne :D. És a legjobb része az amikor végig izgulód a 4 hetet, hogy vajon kihúzta ki a neved. :)
2015. nov. 26. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne megtudni hogy akkor most az amerikai footballt vagy a rögbit szereti, bár igazából egyikkel kapcsolatban sem lehet budget ajándékot venni.
2015. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A rögbit.
2015. nov. 30. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!