Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy néger srác a barátom,...

Egy néger srác a barátom, mégsem tudják elviselni. Miért?

Figyelt kérdés
1 éve ismerem a srácot, nemrég jöttunk össze Angliaban. Teljesen normalis, nem cigizik, nem iszik, normalisan banik a nőkkel, foz nekem, rendszereto, tiszta, jar rendesen suliba, dolgozni, mindig meglep valamivel es nagyon jo ember. Akik ismerik szeretik ot. Vicces, jokat lehet vele beszelgetni, 5orakat beszelunktelon, van kozos temank! De mindenki ellenzi aki nem ismeri.. Miert kell igy elitelni embereket? Egy munkahelyen dolgozunk és mikor ki akartam vele menni kavezni, egy uj ottdolgozo (kinai) ember kijott utanunk es elkezdte rangatni, meg lokdosni h hagyjon engem beken es majdnem verekedes lett a vege.. Igy csak rangattak egymas ruhajat meg lokdosodes volt de nem ertem miert kell igy elitelni valakit a borszine miatt. A volt baratom is a kornyeken dolgozik es o mindenben ellentete ennek a fiunak.. Onzo, bunko, egoista stb. Ot meg nem is birja mindenki aki ismeri de azert persze nem szolt senki egy szot sem
2015. dec. 4. 08:58
 1/8 anonim válasza:
24%

en gyerekem lennel ki is tagadnalak

rosszul neveltek

2015. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%
Mert előítéletesek.
2015. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%

Szerintem nem véletlen előítéletesek...

De ha te megbízol benne, akkor ne foglalkozz mások véleményével.

2015. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez kúvajó! A sárga kínai rángatja a fekete négert, mert nem fehér. Vagy féltékeny volt.
2015. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Mert szánalmas beteg lelkű hulladékok. Élj boldogan ők pedig robbanjanak fel.
2015. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem véletlen ítélik el...
2015. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Én ismerek egy idős hajléktalan férfit, aki teljesen normális, intelligens és nagyon jó ember. Ha tehetem pénzt és ételt is szoktam neki vinni, de eszembe se jutna, hogy lefeküdjek vele. (21/L)
2015. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Greysert, hol éltek most?


Amúgy minden harmadik ->brit<- fehér kamaszlány, vagy fiatal lány kipróbálta feketékkel. És a feketék jönnek ezzel a hókirálynő dumával. És mind ezzel semmi baj nincs.


Én S.H.A.R.P. skinhead - teahát vissza a gyökerekhez anti-rasszista, és még az britindiaiakt sem utálom.


A skinhead-ek bő harmada volt alapításkor jamaicai menekült - amerikai gazdaság és egyéb megszállás elől jöttek ide UK-be. A legjobb brit munkás az első generációs jamaicai volt.


Koreaiknál kevésbé, de a kínaiak is náción belüli házasság és esetleg előtte járás hívei.

2015. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!