Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem ez a néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a néger srác?

Figyelt kérdés
Megismertem egy néger srácot tavaly. Azóta nem találkoztunk élőben, csak interneten beszélgettünk párszor. A srácnak már megmondtam, hogy csak barátok lehetünk,s ezt fel is fogta, sokáig nem is beszéltünk. Mostanában köszöntöttem fel, mire mondta, hogy jó lenne majd összefutni. Én haveri alapon venném ezt a találkát,a testvérem viszont nagyon félt, szerinte ez egy randi lenne, mert fiú és lány között nincs barátság. Talán csak arra kellenék neki? Nem tudom. Ti mit gondoltok?

2015. nov. 22. 16:23
 1/9 A kérdező kommentje:
L/21
2015. nov. 22. 16:27
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg fel akar próbálni a néger kukikájára. :D
2015. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Seggbe akar tetoválni.:*
2015. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ketsegtelen brillians magyarazat lesz otthon hogy csak felugrottal egy feketere. :D
2015. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vigyázz mert a néger péló elég...
2015. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy kis interracial szerelmet akar
2015. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne engedd meg neki, hogy azt a xar színű micsodáját beléd rakja!
2015. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Te ismered a srácot, nem mi!

De ha azután, miután közölted vele, hogy barátságnál több nem lehet, nem írt,és csak most így hirtelen akart egy találkát, valószínű hogy csak "azt" szeretné.

Én nem mennék bele, vagy ha bele is mész, kérj meg valakit, hogy figyeljen rátok, esetleg kérdezd meg a a néger srácot, hogy a barátod veled mehet -e? (kérd meg az egyik fiú haverod, hogy játsza el hogy a pasid, a biztonságod érdekében)

2016. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy fel akar próbálni.
2016. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!