Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mennyire csúnya dolog?...

Ez mennyire csúnya dolog? Nincs vele baj?

Figyelt kérdés

Ha van valami kérdésem amit felteszek ide az oldalra, viszont a kérdésben csak az egyik nem válaszára vagyok kíváncsi, szóval csak fiúk vagy csak lányok, holott az egy általános téma ami mindkét nemre vonatkozhat.

Pl. ilyen kérdés hogy "Fiúk, mit szerettek csinálni szabadidőtökben?" vagy "Fiúk, mik a legnagyobb félelmeitek?", "Lányok, mennyire vagytok talpraesettek?" szóval az ilyen jellegű kérdésekre gondolok


2015. dec. 5. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs.
2015. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
Az ilyen jellegü kérdésekkel ugyan mi baj lehetne? Nyilvánvaló dolog az, hogy vannak témák, amik csak férfiakra vonatkoznak, és vannak témák, amik csak nőkre...Hát ha most valaki feltesz egy ilyen kérdést pl. hogy:"Lányok...Milyen érzés volt az, amikor először voltatok férfival", hát hogy a csudába nézne ki az, ha FÉRFIAK is válaszolnának rá? Kicsit zavaró és mulatságos lenne a szitu,nem?
2015. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont ezt írtam a magyarázatban, hogy olyan témákkal kapcsolatosan amik mindkét nemre vonatkozhatnak, mindkét nemtől meg lehet kérdezni
2015. dec. 5. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Esetleg némi kavarodást az okozhat, ha más is válaszol, nem csak az, akinek a kérdés szól. Egyes rovatokban tipikus, hogy beleszól boldog-boldogtalan, csak az nem, akiknek a kérdést kiírták. :)
2015. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj - de ha valaki mégis úgy válaszolna, hogy nem őt kérted, abból ne csinálj problémát.

Hagyd őt békén, vagy írd meg 2-3 szóban, hogy nem ezt kérdezted, de azért köszönöd a választ.

2015. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!