Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya dolog, ha utálom a...

Csúnya dolog, ha utálom a kutyasétáltató embereket az utcán?

Figyelt kérdés
Sokszor csak a baj van velük, nem tudnak a kutyájukkal megfelelően bánni és így idejönnek és rámásznak az emberre, bicikli elé szinte kiugranak meg ilyen dolgok. Főleg akik póráz nélkül sétáltatják a kutyájukat az utcán, parkban, tóparton, azok irritálnak, nem nagyon érdekli őket hogy a kutyájuk rámászik másokra
2015. nov. 9. 07:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya dolog ha utálom az általánosítást? Én kutyasétáltatás közben pont azt nem szeretem ha meg akarják simogatni őket, főleg ha gyerek. Nagytestű kutyák, jobb ha nem. Nagyon figyelek a biciklisekre is, csak nekem lenne belőle problémám ha a kutya miatt elesik.
2015. nov. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Csúnya dolog az, ha agyon tudnék vágni egy állatgyűlölő embert, meg azt, aki utálja, ha más szereti azt?

Szocializálódj pajti, meg komoly konfliktusokba keveredsz majd az életben, szerencsére nagy többségében vannak az állatszerető emberek, és jaj neked, ha köreikben ez kiderül, hogy hogy viszonyulsz valami gyermekkori elmebaj folytán az állatokhoz.

Konkrétan ha egy hozzád hasonló bántaná az utcán a kutyámat, valószínű nagyon nekedugranék, és addig vernélek, míg mozogsz.

Egy kutyasétáltató ember

41/f

2015. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Főleg az hogy mindenhol ott hagyják a "névjegyüket". De aki meg akarja simogatni , annak a legtöbbnek van kutyája.
2015. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
2. Ilyenek a kutyások.!!!!
2015. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

amúgy igen, abban igazad van, hogy pórázon kellene sétáltatni a kutyákat, én is így szoktam.

De közterületen nem is szabad elengedni őket, és szájkosárral csak.

2015. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
#3: ilyenek meg az általánosító, egyszerű emberek...
2015. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2es, ki a franc mondta hogy utálom a kutyákat, inkább azt utálom ha valaki nem tud velük bánni, amit a kérdésben leírtam
2015. nov. 9. 07:30
 8/14 anonim ***** válasza:

sajnos tényleg vannak primitív emberek. engem is idegesít, amikor valami bohom nagy kutya póráz nélkül rohangàl kozteruleten. én félek a nagytestű kutyáktol, és a frász kerülget amikor odafut hozzám egy kutya és ugrál rám. azért mert a gazdája baszik megnevelni, és oda se bagozik a kutyára amíg lent van vele. az ilyeneket jól megbuntetnem.

de amikor valaki porazon sétál vele, semmi bajom nincs vele, sőt néha csodálom a gazdákat hogy a legzordabb időjárás mellett is leviszik őket.

a másik problémám a kutyasokkal, amikor kertes házban nyitva hagyják a kaput, és a kutya kint rohangàl addig az utcán. kertvarosban lakok, és nem egyszer kergetett már meg kutya, úgy hogy biciklin voltam és futott utánam vicsorogva... aztán ha megharap valakit majd ő lesz elaltatva.

pedig a gazda felelossege hogy ne szokjon ki a kutyaja

2015. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosítsunk?

De nekem nem általában, hanem konkrétan mar bele a kutya a lábamba.

1. Kis vakarcs, minden nélkül ugrik nekem, nem félek a kutyától, megállok, nem mozdulok, acsarkodik.

Gazdája jő, "eltanácsolja", aztán annyit mond: ejnye Fifi, nem szabad ilyet csinálni.

Engem nem Fifinek hívnak, így nem is szól hozzám.

2. Amit a kutya "hátrahagy", 4-ből max. 1 szedi fel. Ez sem hagyján ugyan, de télen, amikor csak egy csík van eltakarítva a közlekedéshez, akkor oda csinál, mert persze nem akarja a valagát a hóba nyomni. Épületes egy látvány ezek sorát nézni, kerülgetni..

Az ember nyilván azt veszi jobban észre, marad meg benne, ami irritálja, számára kellemetlen..

2015. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

mindig gyönyörűen le van nyírva a pázsit a ház előtt, de rendszeresen ott a friss kutyagumi a fűben, egyszer szóltam egy fickónak akit épp rajta kaptam, hogy legyen szíves szedje össze, erre: "ez a természet rendje, minek szedje össze, majd lebomlik".... legszívesebben fogtam volna, és belenyomtam volna az arcába, hogy "majd lebomlik".... azzal énnekem nincs bajom, hogy szereti az állatokat, én nem, ő igen, na és, örüljön neki, tök jó, ha ez örömet okoz, csak úgy okozzon örömet, hogy az másokat ne sértsen. nem szeretem, ha a tisztítóból frissen hozott öltönyömre csimpaszkodik rá egy kutya az utcán, úgyhogy az ilyen szabadon előre mászkáló kutyák gazdáját emlékeztetem mindig arra, hogy pórázon köteles tartani a kutyáját amíg közterületen van....meg kakáltatják oda a kutyájukat az út mellett parkoló autók kerekére, közben nyomkodja a telefonját a kedves gazdni, nem is nézi, hogy ezzel esetleg másnak kárt, kellemetlenséget okozhat. ütném ki a kezéből a hülye telefonját, és nyalatnám le a felniről a kutyapiszkot, ha az én autómmal járnának el így....

persze nyilván nagy tisztelet annak a kutyasétáltatónak, aki azért a másik emberre is tekintettel van, mert van ilyen is, összeszedte látom, és még le is törölte a fűszálakról az ürüléket, egy papír zsebkendővel.... minden tiszteletem az övé... :)

2015. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!