Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy egy csomó...

Miért van, hogy egy csomó hülye nem tud a román és a roma (cigány) közt különbséget tenni - lehet, hogy nem tud rendesen magyarul?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

:)) Emlékszem h melyik kérdésnél irtad ugyanezt. Szerintem semmi köze semmihez. Csupán dühhről van szó. Meg van h aki utál egy fajt az utálja akármit is mondassz és azért használja a román szót egyenlőként a cigánnyal. De amint irta volt még valaki h a biza egy egy cigány is előbbre való bárkinél. Szóval, ezek csak felháboritó szavak amlyeket használnak egyesek a sértegetésr. El kell hagyni őket. Úgy sem tudnal ők se és mi se változtatni sneki helyzetén:)

- erdélyi MAGYAR- :)

2010. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tudnal = tudnak

sneki = senki

sértegetésr = sértegetésre


Mielőtt egy nagy "magyar" kezdeni blamálni...

2010. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja ja a pasit Magyarországhoz köti a munka meg a szerelem:D szerintem azok a cigányok akik így fogják föl! tudásuk sincs, s irigyek is másra szerintem. én is erdélyi vagyok amugy.
2010. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem amúgy meg soha nem érdekelt és nem is bántott h konkrétan engem ki kinek nevez:) Neveltetsé és felfogás kérdése, hogy az ember hogyan viszonyul embertársaihoz. Meg a szokásos román-magyar ellentét sem érdekelt soha, mivel csak azok foglalkoznak ilyen dolgokkal akik tele vannak gondokkal, gyűlölettel..meg nincs egy normális életük.

- erdélyi magyar-

2010. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szokásos népek közötti szurkálódás,Románia nekünk nem épp baráti ország....Ők meg mongoloznak minket,pedig a magyarok őshazája több ezer kilóméterre van Mongóliától....Ez sem jobb semmivel.
2010. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!