Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy csomó fiatalnak miért az...

Egy csomó fiatalnak miért az evés a nap fénypontja, miért élnek ingerszegény környeztben, ahol csak a kajálás az öröm?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pl mire gondolsz?
2011. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nálam pl nem a kaja a központi téma...ma 12kor reggeliztem,pedig hajnali 5kor keltem...
2011. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, férjezett nő. Szeretek enni, imádom az ízeket, a toros káposztától kezdve a mekis bigmac-ig mindent. Nekem öröm enni. A saját főztöm is káprázatos, a férjem is szereti. De nem élünk ingerszegényen, napközben dolguzunk, munka után mozi, séta, bicajozás egy elég nagy távon, vásárolgatunk, vagy a baráti körrel ruccanunk össze...Tehát attól, h szeretjük a hasunkat (hál'istennek nem látszik rajtunk) még tudunk ám élni :)
2011. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még nem tapasztaltam. Nekem örömet jelentenek otthon a ház körüli munkák javítások hasonló dolgok. Örömet jelent egy közös társasjáték a családdal. Biciklitúra a barátnőmmel. Esti beszélgetések. stb... Ezer apró öröm van az életünkbe csak észre kell venni őket. Én az evést nem sorolnám az örömeim közé szerintem az életnek egy alapvető szükséges része amit nem tudunk nélkülözni. Persze mondjuk egy finom déli ebédnek mindenki örül
2011. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom milyen csomó fiatalról beszélsz, mert én eddig egyet sem láttam amelyiknek az lenne. Zárójelben megjegyzem, hogy mellesleg mindenkinek az a nap fénypontja amit akar, neked meg más neked miért az? nincs ezzel semmi gond, ha valakiknek az
2011. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezt az általánosítást honnan szedte a kérdező, ennyi erővel kérdezhette volna azt is, hogy miért hord minden tini fehér pólót. A kérdésnek se füle, se farka, se alapja :) (de az egyik válaszoló egy mondatán -és ne sértődjön meg érte- jót mosolyogtam, "a saját is főztöm is káprázatos " fő az egészséges önbizalom :))))))
2011. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem ad örömet a kajálás. Régebben néha próbáltam vele pótolni ezt-azt(hiányt)de már nem. Akkor eszek ha már nagyon éhes vagyok,és akkor sem zabálok be. :-)


Inkább a reggeli tejeskávém az, ami valamiféle plusz örömet nyújt :D de azt is csak édesítővel:)

2011. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

az ilyen kérdést tipikusan az anorexia közeli állapotban lévő emberek teszik fel...

...dühös leszel rám, de fordulj pszichológushoz, komolyan...

...én mindent szeretek amit csinálok, a páromat, a munkámat, az olvasást, a fitnesst, a beszélgetést a barátokkal, a tévézést, a bicajozást, a tanulást, a táncot, a zenét, a bulikat, az utazásokat mindent mindent

ja és enni is imádok, de nagyon...

2011. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, nagyon sok fiatal így él, hogy zabálnak. Chips, kóla, stb.
2011. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egy kérdés miatt akadtam fenn ezen.Ahol sok válszolónak 22 éves korúaknak,az evés az öröme...ÁÁÁ.
2011. aug. 30. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!