Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki szeretne a legszélesebb...

Ki szeretne a legszélesebb műfaj-kategóriába sorolható, magas minőségű szövegeket olvasni?

Figyelt kérdés
Plédul: filozofikus, avagy kevésbe bölcselkedő tartalmú aforizmákat, szösszeneteket (akár humoros és/vagy frivol aranyköpéseket is…), vagy netán tudományos és/vagy eszmetörténeti és/vagy társadalmi tematikájú gondolatokat kifejtő esszéket, tanulmányokat, esetleg vers-szerű formába öntött, érzelmes, illetve kevésbé „lelkiző” textusokat, vagy éppenséggel misztikus és/vagy tudományos-fantasztikus novellát, elbeszélést, végül akár jövőbe „mutató” utópikus (ámde mégsem kifejezetten sci-fi őrülteknek való…) nagyregényt, s mindezt egy nem mindennapi tehetségű szerzőtől — mondjuk, tőlem? …
2015. dec. 22. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez valami piackutatás? Mert akkor azt tudom mondani, hogy ha ingyé' van, akkor toljad! De pénzt azt nem adnék ki érte! :)
2015. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Ez a kérdés NEM elmeháborodottaknak szól!

2. Ez a kérdés nem is olyanoknak szól, akik ENGEM néznek elmeháborodottnak…

3. Ez a kérdés olyanoknak szól, akik tisztában vannak azzal, hogy a világhálón úgymond’ „ingyé’” hozzáférhető írói művek textusai (bármilyen minőségűek is lett légyenek azok) JOGVÉDETTSÉGET élveznek (vagy attól, hogy maga a szerző a jogtulajdonos, vagy az ő rokonai/leszármazottai/hozzátartozói birtokolják a szerzői jogot, vagy attól, hogy a közreadó portál a jogtulajdonos), vagyis tehát az ilyen írások sem részletükben, sem egészükben nem idézhetőek, és nem is sokszorozhatóak, illetve semmi módon sem felhasználhatóak további „feldolgozásra” a jogtulajdonos(ok) engedélye nélkül!

4. Ez a kérdés tehát olyanoknak szól, akik képesek felfogni, hogy ha én itt a nick-nevem alatt, vagy akár a „művésznevem” alatt, avagy éppenséggel a saját nevem alatt — de nyilván „jog-meztelenül” — közölném egy TELJES novellámat vagy versemet, avagy regényemet (vagy akár csak egy-egy részletet is közölnék belőlük itt, minden további nélkül), akkor szélsőséges esetben akár az is előfordulhatna, hogy egy KIÉGETT ÍRÓTÁRS, miután elolvasta közléseimet, A SAJÁT NEVE ALATT HASZNÁLNÁ FEL AZT (azokat), és Ő KAPNA elismerést/tiszteletdíjat/ösztöndíjat/jutalmat, vagy akár IRODALMI NOBEL-DÍJAT — HELYETTEM!...

5. Ez a kérdés tehát olyanoknak szól, akikkel ÉRDEMLEGESEN MEG LEHET TÁRGYALNI, hogy miféle keretek között is juthatnak hozzá egy-egy írásomhoz!


Érthető, 1-eske?!

2015. dec. 23. 01:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor lettél volna korrekt, ha a #2. hozzászólásban írtakat közvetlenül a kérdésed alatti részben fejtetted volna ki.


Nagyon nem volt jogos, ahogyan bántál az #1. hozzászólóval.


Honnan tudhatta volna azt, hogy konkrétan mire gondolsz? Nem voltál nyílt, utána pedig - oktalanul - leosztottad - és finoman fogalmaztam.


Szerintem itt nem lehet reklámoznia magát senkinek, így pláne nem volt jogos a felháborodásod azzal kapcsolatban, hogy #1-es hozzászóló ingyen gondolta a művek olvasását.


Millió (fiktív szám) ingyenes könyv van legálisan a neten egyébként.

2017. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!