Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz Olaszországról?

Mit gondolsz Olaszországról?

Figyelt kérdés

Főleg az ország biztonságáról és tisztaságáról.

Milyenek az emberek? Tudom, hogy nem az a fajta skandináv nyugodtság jellemzi őket, de azért nem viselkednek "cigányosan", ugye?


Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te unatkozol ?
2015. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, nincs negatív véleményem róluk.

Semmi sem köt az országhoz ,nem élnek ott rokonaim,ismerőseim se.

Sosem voltam ott ,egy-pár szót értek olaszul.

Nincs bennem olasz vér se.

Max. annyi ,hogy az osztályomba van egy fél olasz csaj.

Am az olasz csajok átlagba dögösen néznek ki.


Az ,hogy "cigányosan" viselkednek egy nagy hülyeség.

Attól még ,hogy (most ezt mindenféle "rasszista" vagy rossz szándék nélkül mondom) egy-pár lákátos,oláh,muzsikus "Ítálíá" feliratú polóban van ,ahhoz semmi közük az olaszoknak.


Üdv!

2015. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Úgy értettem egyébként, hogy a mediterrán részeken az emberek általában hangosabbak, kevésbé nyugodtak, mint északon.

2015. dec. 23. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
igen. hangosak, főleg délen, de annál kedvesebbek is
2015. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 24. 13:07
 6/6 anonim válasza:

nagyon barátságos és nyitott emberek (tapasztalatból mondom. Továbbá nagyon tiszták!

Mutattak be olaszoknak (idősebbeknek és velem egyneműeknek)és kapásból rávágták,hogy Ciao bellissima . Gondolj bele ,itthon érdekesen venné ki magát,ha akárkinek úgy köszönsz,hogy 'Szia gyönyörű'. Remélem,ha eljutsz pozitív élményeid lesznek :)

2016. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!