Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vásárolhatnék használt,...

Hol vásárolhatnék használt, régi írógépet?

Figyelt kérdés

Egy ideje szeretnék már írógépet venni, de eddig tippem sem volt hol keressek. Beírtam a Google-ba ott adott ki antik oldalakat, Jófogás, stb. Az antik régiség oldalakon az árat irreálisnak tartottam, a Jófogáson és társain meg a nagy részük lepukkadt, használhatatlan meg hát a szállítási költség többe kerülne, mint maga az eszköz.

Az 1900-as évekből szeretnék egyet, ami működik is, a tulaj eltudja magyarázni a használatát, tudja mit tud stb, persze reális áron.

Szerintetek hol kereshetnék ilyet? Esetleg tudnátok linkelni ilyesmi oldalakat?

Csak értelmes válaszokat kérek!

Előre is köszönöm!


2015. dec. 28. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki ert hozza, el tudja magyarazni, az tudja hogy mennyit er, tehat nem fogja olcson odaadni.


Magyarorszagon belul egy tele tankkal mindenhova el lehet jutni. Ha ilyen arkategoriaban keresgelsz, akkor leginkabb hibasat nezz, amit a kepek alapjan egyszeruen meg tudsz javitani. Nyilvan videkrol erdemesebb.

2015. dec. 28. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy erika, valamikor a 70-es evekbol valo
2015. dec. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az 1900-as évekbeli az muzeális értékű, olyant olcsón nem fogsz kapni.


1970-es, 1980-as évekből most per pillanat is árulnak már egy-két ezer forintért a Vaterán:

[link]

2015. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
Az 1900 körüli tényleg nem lesz olcsó. Abból a korból már bármi lehet antikvitás.
2015. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elírtam, elnézést. Az 1970-80-90-es évekből keresek írógépet.

Igen, az 1900-as évekbeli gépek tényleg nem olcsók, meg is értem, valódi antikvitások, sokat érnek.

Mint írtam már sok helyen szét néztem, de vagy rozzant volt, vagy használhatatlan, vagy nem tudta a tulaj elmagyarázni a működését, mit tud, egyebek.

De szerintem egy 1980-as írógép nem ér meg több tízezreket.

Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 28. 23:08
 6/6 Erdélyi György válasza:
Régen hobbim volt az írógépek gyűjtése.Még most is van belőlűk 6 drb.Van elektromos is és mechanikus is Teljesen újak is vannak a hordozó táskájukkal együtt.Érdeklődni:2740 Abony Táborhegy dűlő 33 sz. A nevem: Erdélyi György . E-mail: erdelyigyorgy52@citromail .hu
2018. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!