Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Maradjak és...

Mit tegyek? Maradjak és szenvedjek, antiszociálisan, vagy átmenjek egy másik suliba, ahol nem tanulhatok meg annyit, de lenne életem és jól érezném magam?

Figyelt kérdés
(16 L) Egy olyan osztályba járok ahol mindenki vagy tudomást se vesz rólam mert a gyengébbik angolos csoportba járok, vagy egyszerűen cikin, furán viselkednek velem + lenéznek. Abból álla az életük h egymást futózgatják és röhögnek egymáson... Egymáson és akármin elkezdenek röhögni (ism. RÖHÖGNI! -.-) főleg ha vmi nem vicces! A suliban nincs egy barátom se. Bármely más isk.ra rákérdezel ismerek onnan vkit és igazán jó barátok vagyunk. Elegem van a mindennapos megaláztatásból és h nem h barátom nincs még barátaim se. Erős gimnáziumba járok. Nem merem feladni csak h legyen szociális életem és h ne legyen sírhatnékom minden nap hazafelé menet. (van egy suli ahol majd mindenkit ismerek és szeretek, de jóval gyengébb mint az enyém) Mit kéne tennem ?? Segítsetek!

2015. dec. 28. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltételezem, nem egyedül vagy abban a gyengébbik angolos csoportban. Azok között nem találsz barátra? Talán azért nem fogadnak be, mert mindenáron az osztály vezető egyéniségeihez akarsz tartozni, miközben a te mentalitásod nem olyan. Nem mindig azok az emberek a legértékesebbek, akik a leghangosabbak, és akik után birkaként mennek a többiek. Sőt! Nézz inkább szét az osztályban, beszélgess azokkal, akik csendesek, és majd meglátod, mennyi jófej van köztük!
2015. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Max 3 naoig foglalkoztam a menőkkel, mert nem tudom elviselni hogy szapuljanak embereket azért ami nem az ő saruk. Ezek utánba gyengébb angolis csoport egyetlen lányklikkjéhez bróbáltam csatlakozni akiknek az életük az indokokatlan vihogásból és egymás fényképezgetéséből áll. Az osztály 2 nagy részre osztható 1. haladó angolosok (azaz menők) azon belül "menő lányok" és "menő fiúk" + - egy személy akitől kiver a frász... 2. Kezdő angolosok (retard csoport) nem menő lányokból és nem menő fiúkból áll (a fiúk akik nem igazán mernek hozzászólni lányokhoz de nemnis érdekük mert elvannak számítógépes világukban).... Then WHAT???
2016. jan. 11. 21:50
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább nenj át máshová most vagy gyerek es nem szenvedned kéne ;) ha ugyérzed hogy úgy jobb lenne ha egy másik suliban lennél(több barát stb)akkor menj át :) sok sikert írd meg hogy mi lett végül
2016. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!