Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » LÉGY JÓ MINDHALÁLIG. Segítene...

LÉGY JÓ MINDHALÁLIG. Segítene valaki kérem?

Figyelt kérdés

Elolvastam a könyvet de zavaros nekem ez az egész. Tudna segíteni valaki?

1.) Milyen fontos események történnek Misivel? Helyszín-esemény./A fejezetcímek segítenek/(hát nekem nem sokat)

2.) Misi kapcsolata a gyermekszereklőkkel. Kivel hogyan kerül kapcsolatba? Segíti a kisdiákot a szereplő, vagy árt neki?

3.) Misi kapcsolata a felnőttekkel. Kivel milyen kapcsolatban áll?

4.) Milyen tárgyak kavarják fel Misi lelkét? Mi ennek az oka?

5.) Ha Misi osztálytársa lennél, barátkoznál-e vele? Miért?

Az első három kérdés még úgy ahogy megy, de hogy hogyan kerülnek kapcsolatba nem világos.

Ne higgyjétek az, hogy lusta vagyok elolvasni a könyvet, vagy gondolkodni, keresgélni. Kitűnő tanuló vagyok, de ezekkel a kérdésekkel nem boldugolok. erzsimama felhasználó nagyon szépen fogalmazott válaszokat ad. Önnek nagyon örülnék;)



2015. dec. 29. 12:29
 1/5 anonim válasza:
2015. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
"kitűnő tanuló vagyok, de ezekkel a kérdésekkel nem boldugolok." - Kamu. Ha elolvastad a könyvet és mellé kitűnő tanuló vagy, akkor nem tudsz pld. arra a roppant bonyolult kérdésre válaszolni, hogy barátkoznál-e vele?!
2015. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az olyan embereknek kár volt világra jonni, aki másoknak csak beszólni tud. Biztos zavaros volt a gyerekkorod. Ha anyád tudta volna, hogy ilyen hülye leszel, inkább lenyelt volna. Egyszerűen ne írj hozzá, ha te se tudod a válaszokat mert nem ez a kérdés! Te is olyan idiöta vagy, aki jobban érzi magát, ha beszól másoknak(az interneten). Igen kitűnő tanuló vagyok, de nem tökéletes. Nem fogok belemenni ebbe a vitába,de szállj le a földre, ès szórakoztasd magad máshol. Menjél és kapáld föl a kertet;)
2015. dec. 30. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szép, stílusos válasz.

Büszke lehetsz magadra!

De Buffon szavaival: "Le style est l' homme même."

2015. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az, hogy kitűnő tanuló vagy nem abból áll, hogy bemagolod az anyagot és visszamondod a tanárnak. Valami azt súgja, hogy te ez a fajta ,,kitűnő tanuló" vagy.
2016. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!