Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Így kell blogot írni? Joreggel...

Így kell blogot írni? Joreggeltonamito. Blogspot.hu Köszönöm, ha megnézitek. Elkezdem írni, gondoltam felrakom valahova az elejét, de mivel "ismerősökkel" nem igazán osztanám meg, rájöttem, hogy nem is tudom kivel megosztani. Ötlet?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész jól írsz, de a blogodat próbáld meg egy kicsit tagolttabbá tenni, mert így sosem találtam meg éppen hol tartok:) Meg ki is díszíthetnéd! Nem tudom még mit mondhatnék, hiszen jóval fiatalabb vagyok nálad, és nem tapasztaltam meg még ennyi dolgot. De ha szeretnél, írhatsz nekem!:D 16/L
2015. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszi. Igazából jól esik írogatni, csak olyan öncélúnak tűnik, ha úgysem látja senki. :)
2015. dec. 29. 19:08
 3/4 anonim válasza:

A blogírás afféle öngyógyító terápia. Ahogy írod a bejegyzéseket, elkezd szép lassan megvilágosodni minden, aztán eljutsz egy pontra, amikor megérted, hogy mi miért történt. Fejlődsz.

Az önkifejezés azon eszköze, mikor nem mondhatod el senkinek, így hát elmondod mindenkinek. :)

2015. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Akkor nem vagyok ettől elmebeteg.
2015. dec. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!