Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Puszi mint köszönés. Hogyan...

Puszi mint köszönés. Hogyan kell/illik távolabbi ismerősökkel?

Figyelt kérdés

Olyan környezetben élek-életm ahol a fiúk kézfogással köszönnek egymásnak a lányoknak pedig hello vagy szia.

Ehhez képest időnként kikerülök ebből a közegből, és roppant zavarban vagyok, amikor ilyen körbepuszilós köszönésre kerül sor. Próbáltam figyelni mások hogyan csinálják, van aki rendes puszit ad az arcra, van aki ennek hatására döbbent arcot vág, van aki csak hozzáérinti a másikhoz az arcát és nagyokat cuppog mellé.

Gondolom nem szívesen csinálja, de ha egyszer valaki elkezd egy ilyen kört, akkor az megállíthatalanul végigfut mindenkin... Kíváncsi vagyok a véleményetekre/tapasztalataitokra, mert azért lássuk be mindig akad 1-2 ember akivel az ember nem szívesen csinálja...


2013. márc. 16. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok. Ezt a puszilós dolgot maximum a nagyszüleimmel csinálom és a közeli ismerőseinkkel. A barátaimmal sem szívesen fogok kezet, nekem megfelelne egy ''helló'' ''szevasz'' vagy ''cső'' is, de ha már mindenki kezet fog, nem tudom elkerülni.
2013. márc. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!