Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani 60 soros...

Tudnátok mondani 60 soros vagy annál hosszabb verseket amiket könnyen meg lehet tanulni 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
a suliba kéne mert fel tudná húzni a jegyem 5-ösre :) előre is köszönöm (15/L)

2016. jan. 4. 08:20
 1/4 anonim válasza:
erdős virág: ezt is elviszem magammal
2016. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arany János szerintem könnyen tanulható. Választhatod valamelyik balladáját, de akár egy kellő hosszúságú részt is a Toldiból, amelyik gondolatilag egységet alkot.
2016. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Petőfi: János vitéz - addig olvasd el, ill. tanuld meg, amikor Jancsi elbúcsúzik Iluskától, és elmegy a faluból. Én még nem jártam iskolába, és eddig tudtam kívülről, olyan sokszor elmesélték nekem a szüleim, hogy megragadt bennem, de nem mindenki egyformán fogékony a versekre.
2016. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csokonai: Reményhez... egy hét alatt simán, 64 sor
2016. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!