Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tud köszönni a tanárom?

Miért nem tud köszönni a tanárom?

Figyelt kérdés

Akárhányszor köszönök a férfi tanáromnak, Ő egyszer sem köszön vissza. Mindenki másnak igen, csak nekem nem. Lehet, hogy valaki tanár létére ennyire faragatlan legyen? Pedig hangosan köszönök...

(Akkor én minek is köszönjek?)

17L


2010. márc. 26. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet homokos?!
2010. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egyetlen ember van a világon, akitől ezt megkérdezhetnéd. Találd i, ki az. Milyen választ vársz tőlünk?
2010. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor legközelebb ne köszönj neki. Vagy,mint ahogy az előző válaszoló írta:kérdezd meg tőle mi a baja veled? Azért alap lenne,hogy visszaköszönjön még ha pocsék napja is van.
2010. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy paraszt.
2010. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert bunkó.Van ez így, nem ő az egyetlen.Nekem is volt ilyen tanárom, ha nem képes visszaköszönni, akkor te sem tiszteld meg vele.
2010. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem a küszöb alatt kúszol be!
2010. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mert lenez teged. masszoval paraszt
2010. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én már dolgozok.Amikor megyek be, mindig köszönök, hogy jó reggelt szerbusztok, mert egy biztonsági őr van meg két pultos kisasszonyka (brrrrr)soha, soha nem köszönnek vissza, egyik se.

Egyszer aztán elszakadt a cérna, és mikor mentem haza, és köszöntem, hohgy szervudzstok, félhangosan megjegyeztem, hogy egyszer visaza köszönök már magamnak....

nah, ekkor bezzek kim tudták nyuitnia szájukat, hogy :nah mi a probléma....?!?!?!

Azótase változott semmi.Én köszönök...ők meg....

De ha egyszer nem köszönnék......de nem vagyojk olyan bunkó mint ők!!!

2010. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem úgy köszönsz? Jónapot kívánokat mondj, ne csókolomot. A jónapotot azért nem írtam mert ismerek olyat aki allergiás rá
2010. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen biztonsági őröknek minek köszönni? Nem is ismered, annyi hogy elmész mellette minden áldott nap. Egy szót se szólsz vele soha. Akkor mégis minek köszönni neki? Köszönne a bánat.
2010. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!