Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lakótelep...

Miért van az, hogy a lakótelepen élő fiataloknak nagyobb a pofájuk?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge....


Mellesleg úgy vettem észre, hogy a lakótelepesek sokkal gyakrabban isznak és dohányoznak. Meg ugye ők sokkal bátrabban szólogatnak be az utcán BÁRKINEK.


Megkérdeztem pár ismerősömet és egyet értettek... Szerintetek is így van? Ha igen, miért lehet?


2010. márc. 28. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Mert

szegények vagyunk!Ismer mindenki mindenkit.Úgy képzeld al a lakótelepet mint egy ghettotna ezér.a szüleinkis szegények és vmikor nem legális uton keressük a pénzt.

2010. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább falkafüggő.
2010. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából az a rész érdekelne leginkább, hogy ők miért szólogatnak be bátrabban...(1. válaszoló: gondolom ha szegények vagytok ebből nem profitáltok, szóval ezt az egyet továbbra sem értem miért teszik a lakótelepesek..)
2010. márc. 28. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
sztem attól is függ, melyik város, melyik lakótelepe. meg melyik család. ott is vannak rendes, jólnevelt fiatalok.
2010. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha sokan vannak együtt,akkor bátrabbak,és imponálni akarnak a többieknek.Kevés másutt is az igazán rendes fiatal.
2010. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

lol első válasz!! :D

Mert gettó meg nem legális úton keresitek a pénzt blablabla....mert gettós gengszterek vagytok, mi?! A helyi paneltelepen meg, ha nem vigyáz az ember könnyen lelőhetik a fényes nappal a sok veszélyes bandaháború miatt ....-.-


Magyarországon nincs gettó, sem hasonló, ez nem az USA, csak egyesek hiszik azt, mert 14 évesek, és szerintük ez menő....ezért is viselkednek úgy, mintha...

Egyébként ez egy nagy általánosítás, h aki lakótelepen lakik, az ilyen vagy olyan.Nem lehet ezt így meghatározni, h aki xy helyen lakik, xy származású, az bizony ilyen vagy olyan.Én falun lakom, de nem vagyok olyan, mint az összes többi helyi, mert mindenki más. Van, aki nagyszájú, van,aki csöndes, van,aki visszafogott, van, aki debil stb stb.....

2010. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nincs így, a gazdag környéken élő fiatalok között is van bőven nagyképű.
2010. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mellesleg úgy vettem észre, hogy a lakótelepesek sokkal gyakrabban isznak és dohányoznak."


Nyomon követted mondjuk 100 véletlenszerű mintavétellel kiválasztott lakótelepi és egyéb fiatal életét 1 hónapon át, és mérted az ital- és dohányfogyasztásukat? :)))


Ez egy sztereotípia. Mint ahogy a "lakótelep", "lakótelepi" szó is elég értelmetlen. Lakótelep és lakótelep között óriási különbségek vannak. Van, ahol egy 60 m2-es lakás 4-5 millióba kerül, van, ahol 15-18 millióba. Nem feltételezheted, hogy ezeket ugyanazok a társadalmi rétegek lakják.

2010. márc. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert cigányok
2010. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
11:28 as menjél csak be kőbányai ltp-re vagy kispestibe.szivesen bemutatom én neked h van ghetto.szrt sem értesz te ehez!ki vagy te?játszod itt a górét?az ienekbol kezd nagyon elegem lenni aki gész nap az irodába ül osztja az észt és az utcárol semit setud
2010. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!